rtMedia - en to nl translation catalogue (425 entries)

en:  You must
nl: Je moet

en:  day
nl: dag

en:  hour
nl: uur

en:  minute
nl: minuten

en:  second
nl: seconden

en:  to something other than the default for it to work.
nl: naar iets anders dan de standaard instellingen voordat dit werkt

en: "Number of media" count value should be numeric and greater than 0.
nl: De "Aantal mediabestanden" teller moet numeriek en groter dan 0 zijn.

en: $9/month
nl: $ 9 per maand

en: $99/month
nl: $99 per maand

en: $999/month
nl: $999 per maand

en: : Can't Create Database table. Please check create table permission.
nl: Kan database tabel niet aanmaken. Kijk alstublieft na of u rechten heeft om tabellen aan te maken

en: <a href="%s">Create an issue</a> on GitHub requesting the same.
nl: <a href="%s">Creëer een fout</a> met dezelfde aanvraag.

en: <p><a href="%s">Media</a> was successfully encoded but there was an error while downloading:</p>
                            <p><code>%s</code></p>
                            <p>You can <a href="%s">retry the download</a>.</p>
nl: <p><a href="%s">Media</a> was succesvol gecodeerd, maar er was een fout bij het downloaden van:</p>
                            <p><code>%s</code></p>
                            <p>Je kunt <a href="%s">opnieuw downloaden</a>.</p>

en: <p>You are nearing the quota limit for your rtMedia encoding service.</p><p>Following are the details:</p><p><strong>Used:</strong> %s</p><p><strong>Remaining</strong>: %s</p><p><strong>Total:</strong> %s</p>
nl: <p>U nadert uw limiet voor uw rtMedia encoding service.</p><p>Dit zijn de details:</p><p><strong>Gebruikt:</strong> %s</p><p><strong>Resterend</strong>: %s</p><p><strong>Totaal:</strong> %s</p>

en: <p>Your usage quota is over. Upgrade your plan</p><p>Following are the details:</p><p><strong>Used:</strong> %s</p><p><strong>Remaining</strong>: %s</p><p><strong>Total:</strong> %s</p>
nl: <p>Je gebruiksquotum is over. Upgrade je abonnement</p><p>Dit zijn de details:</p><p><strong>Gebruikt:</strong> %s</p><p><strong>Over</strong>: %s</p><p><strong>Totaal:</strong> %s</p>

en: <strong>Friends</strong> - Visible to user's friends
nl: <strong>Vrienden</strong> - Zichtbaar voor vrienden

en: <strong>Private</strong> - Visible only to the user
nl: <strong>Privé</strong> - Enkel zichtbaar voor de gebruiker

en: <strong>Public</strong> - Visible to the world
nl: <strong>Openbaar</strong> - Zichtbaar voor iedereen

en: <strong>Users</strong> - Visible to registered users
nl: <strong>Leden</strong> - Zichtbaar voor geregistreerde gebruikers

en: Add Album
nl: Album toevoegen

en: Add a link to rtMedia plugin in footer
nl: Voeg een link toe naar rtMedia in de footer

en: Add link to footer
nl: Voeg footer-link toe 

en: Add more files
nl: Voeg meer bestanden toe

en: Add support for more video formats using Kaltura video solution.
nl: Voeg ondersteuning voor meer video formaten toe middels Kaltura video.

en: Add supports for more audio & video formats using open-source media-node.
nl: Voeg ondersteuning voor meer video formaten toe middels open-source media-node. 

en: Additional Information
nl: Bijkomende informatie

en: Addons
nl: Uitbreidingen

en: Album Creation Control
nl: Album aanmaken controlle

en: Album Gallery
nl: Album gallerij

en: Album Name :
nl: Album Naam :

en: Album Title :
nl: Album titel

en: All
nl: Alle

en: All
nl: Alle

en: All Albums
nl: Alle Albums

en: All Group Members
nl: Alle groepsleden

en: All media from BP Album has been imported.
nl: Alle media van BP Album is geïmporteerd.

en: All members
nl: Alle leden

en: Allow Upload
nl: Upload toestaan

en: Allow User Data Tracking
nl: Sta tracking van gebruikers data toe

en: Allowed File Formats
nl: Toegestane bestandsformaten

en: Allows you to upload a particular media type on your post.
nl: Stelt u in staat om een bepaald media type in uw bericht toe te voegen

en: Amazon S3 Support
nl: Amazon S3 ondersteuning

en: Are you sure you want to delete the selected medias?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde media wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this Album?
nl: Weet u zeker dat u dit album wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this comment?
nl: Weet je zeker dat je deze reactie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this media?
nl: Weet u zeker dat u deze media wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to disable the encoding service? Make sure you note your api key before disabling it incase you want to activate it in future.
nl: Weet u zeker dat u de encoding service wilt uischakelen? Vergeet niet om uw api code op te schrijven mocht u het in de toekomst weer willen activeren.

en: Are you sure you want to move the selected medias?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde media wilt verplaatsen? 

en: Argument missing. id is required.
nl: Argument mist. Id is een vereiste.

en: Atleast one Media Type Must be selected
nl: Tenminste één mediatype moet geselecteerd zijn

en: Attach Files
nl: Voeg bijlagen toe

en: BP-Album is active on your site and will cause problems with the import.
nl: BP-Album is geactiveerd en dit zal problemen opleveren tijdens het importeren.

en: Back
nl: Terug

en: Bandwidth (monthly)
nl: Bandbreedte (maandelijks)

en: Blocked Temperorily
nl: Tijdelijk geblokkeerd

en: BuddyPress Media 2.6 requires a database upgrade.
nl: BuddyPress Media 2.6 vereist een database upgrade. 

en: BuddyPress Media Addons for Photos
nl: BuddyPress Media Addons voor foto's

en: BuddyPress Media Instagram adds Instagram like filters to images uploaded with BuddyPress Media.
nl: BuddyPress Media instagram voegt Instagram-achtige filters toe aan afbeeldingen welke worden geïmporteerd middels BuddyPress Media.

en: Bug Report
nl: Bug inzenden

en: Buy Now
nl: Koop nu

en: Category
nl: Categorie

en: Clean up Later
nl: Later opschonen

en: Clean up Now
nl: Nu opschonen

en: Click
nl: Klik

en: Click Here
nl: Klik hier

en: Click here to deactivate BP-Album and continue importing
nl: Klik hier om BP-Album te deactiveren en door te gaan met importeren

en: Close
nl: Sluiten

en: Close (Esc)
nl: Sluiten (Esc)

en: Coming Soon
nl: Komt binnenkort

en: Coming Soon !!
nl: Binnenkort beschikbaar!!

en: Comment
nl: Reageer

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments
nl: Reacties

en: Comments: 0/0 (No comments to import)
nl: Reacties: 0/0 (geen reacties om te importeren)

en: Congratulations!
nl: Gefeliciteerd!

en: Could not read file.
nl: Kon bestand niet lezen.

en: Create
nl: Creeëren

en: Create Album
nl: Album toevoegen

en: Create New Album
nl: Nieuw album aanmaken

en: CubePoints & MyCRED Integration
nl: CubePoints & MyCRED Integratie

en: Current Plan
nl: Huidig abonnement

en: Currently your network allows uploading of the following file types. You can change the settings <a href="%s">here</a>.<br /><code>%s</code></span>
nl: Momenteel accepteert uw netwerk de volgende bestandstypes. U kunt de instellingen <a href="%s">hier wijzigen</a>.<br /><code>%s</code></span>

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Default Count
nl: Standaard telling

en: Default Privacy
nl: Standaard privacy

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Album
nl: Verwijder album

en: Delete Comment
nl: Verwijder reactie

en: Delete Media
nl: Verwijder Media

en: Delete Selected media from the album.
nl: Verwijder geselecteerde media van het album.

en: Deprecated %s. Please use %s.
nl: Niet meer in gebruik %s. Gebruik alstublieft %s.

en: Description:
nl: Bschrijving:

en: Developers get full control over rtMedia-PRO's source. They'll get access to
nl: Developers krijgen volledige controle over rtMedia-PRO's source code. Ze krijgen toegang tot

en: Document Support
nl: Documenten ondersteuning

en: Done
nl: Klaar

en: Download Button For Media
nl: Download knop voor Media

en: Drop files here
nl: Sleep hier bestanden

en: Drop your files here
nl: Versleep je bestanden naar hier

en: Edit
nl: Aanpassen

en: Edit Album
nl: Album aanpassen

en: Edit Album :
nl: Album aanpassen:

en: Edit Media
nl: Bewerk media

en: Empowering The Web With WordPress
nl: Het web bekrachtigen door middel van Wordpress

en: Empowering your community with
nl: Versterk je community met

en: Empty Comment is not allowed.
nl: Een lege reactie is niet toegestaan.

en: Enable Albums in rtMedia
nl: Albums activeren in rtMedia

en: Enable Comments in rtMedia
nl: Activeer reacties in rtMedia

en: Enable Lighbox on Media
nl: Activeer lightbox in media

en: Enable Media in Activity
nl: Sta media toe in activiteit

en: Enable Media in Group
nl: Sta media toe in groep

en: Enable Media in Profile
nl: Sta media toe in profiel

en: Enable Media on BuddyPress Activities
nl: Sta media toe in BuddyPress activiteit

en: Enable Media on BuddyPress Groups
nl: Sta media toe in BuddyPress groepen

en: Enable Media on BuddyPress Profile
nl: Sta media toe in BuddyPress profiel

en: Enable Privacy
nl: Privacy inschakelen

en: Enable menu in WordPress admin bar
nl: Schakel menu in in de Wordpress admin balk

en: Enable user Data tracking
nl: Aanzetten tracking van gebruikers data

en: Encoding Usage
nl: Encoderingsgebruik

en: Encoding disabled successfully.
nl: Coderen succesvol uitgeschakeld.

en: Enter API KEY
nl: Vul API KEY in

en: Enter an album name.
nl: Vul een album name in

en: Entity
nl: Entiteit

en: Error During Migration, Please Refresh Page then try again
nl: Fout tijdens Migratie, Ververs a.u.b. de pagina en probeer dan opnieuw

en: Error Uploading File
nl: Fout tijdens het uploaden van bestand

en: Error creating attachment for the media file, please try again
nl: De bijlage voor het media bestand kon niet worden gegenereerd. Probeert u het alstublieft opnieuw

en: Error in updating Media
nl: Fout bij het bijwerken van Media

en: Error on line %s in %s : <b>The method expects an array in arguments for %s provided.</b>
nl: Fout op regel %s in %s : <b>De methode verwacht een array in argumenten voor %s aangeboden.</b>

en: Fail to regenerate thumbails
nl: Het opnieuw aanmaken van thumbnails is mislukt

en: Failed
nl: Er is wat fout gegaan

en: File Extensions
nl: Bestands-extensies

en: File Size Limit
nl: Bestandsgrootte limiet

en: File Upload
nl: Bestand uploaden

en: File extensions that can be uploaded on the website.
nl: Toegestane bestandstypes.

en: File not supported
nl: Bestand niet ondersteund

en: File type not allowed.
nl: Bestandstype niet toegestaan

en: Free
nl: Gratis

en: Free Support
nl: Gratis Support

en: General
nl: Algemeen

en: Global Albums
nl: Hoofd Albums

en: Gold
nl: Goud

en: Group Admin only
nl: Alleen de groep administrator

en: Group Admins and Mods only
nl: Alleen administrators en moderators van de groep

en: Group Albums
nl: Groep albums

en: HD Profile
nl: HD-profiel

en: Height
nl: Hoogte

en: Hide
nl: Verbergen

en: Homepage
nl: Startpagina

en: However, a lot of unnecessary files and a database table are still eating up your resources. If everything seems fine, you can clean this data up.
nl: Er zijn echter nog een aantal onnodige bestanden en een database tabel welke uw resources verbruiken. Als alles goed lijkt te werken, dan kunt u deze opschonen.

en: I have taken a backup of the database and files of this site.
nl: Ik heb een backup van mijn database en mijn bestanden gemaakt.

en: I just imported bp-album to @buddypressmedia http://goo.gl/8Upmv on %s
nl: Ik heb zojuist bp-album geïmporteerd naar @buddypressmedia http://goo.gl/8Upmv op %s

en: I use @buddypressmedia http://goo.gl/8Upmv on %s
nl: Ik gebruik @buddypressmedia http://goo.gl/8Upmv op %s

en: If you have any suggestions, enhancements or bug reports, then you can open a new issue on <a target="_blank" href="https://github.com/rtCamp/buddypress-media/issues/new">GitHub</a>.
nl: Als u suggesties, verbeteringen of bug rapporten wilt doorgeven, maak dan een nieuw topic op <a target="_blank" href="https://github.com/rtCamp/buddypress-media/issues/new">GitHub</a>.

en: If you have set "WP_DEBUG" in you wp-config.php file, please make sure it is set to "false", so that it doesn't conflict with the import process.
nl: U heeft "WP_DEBUG" in wp-config.php ingeschakeld. Wees er zeker van dat deze op "false" staat. Zo voorkomt u dat het een conflict oplevert tijdens het importeren.

en: If you make changes to width, height or crop settings, you must use "<a href="%s">Regenerate Thumbnail Plugin</a>" to regenerate old images."
nl: Als u wijzingen maakt in breedte, hoogte of crop instellingen, moet u de "<a href="%s">Regenerate Thumbnail Plugin</a>" gebruiken.

en: If you want to add some custom CSS code to the plugin and don't want to modify any files, then it's a good place to enter your code at this field.
nl: Gebruik dit om custom CSS code toe te passen in deze plugin zonder dat je code bestanden hoeft aan te passen.

en: If your site has some issues due to BuddyPress Media and you want one on one support then you can create a support topic on the <a target="_blank" href="http://rtcamp.com/groups/buddypress-media/forum/?utm_source=dashboard&utm_medium=plugin&utm_campaign=buddypress-media">rtCamp Support Forum</a>.
nl: Indien BuddyPress Media problemen oplevert voor uw website en u wilt persoon-tot-persoon ondersteuning, dan maak alstublieft een ondersteuningsaanvraag in het <a target="_blank" href="http://rtcamp.com/groups/buddypress-media/forum/?utm_source=dashboard&utm_medium=plugin&utm_campaign=buddypress-media">rtCamp Support Forum</a>.

en: Image
nl: Plaatje

en: Important
nl: Belangrijk

en: Insert from URL
nl: Invoegen van URL

en: Integrating CubePoints/myCRED with rtMedia, you can reward users with virtual points on rtMedia activities.
nl: Integratie van CubePoints/myCRED met rtMedia, waarmee je gebruikers virtuele punten kunt toekennen op hun rtMedia activiteiten.

en: Invalid Context for upload.
nl: Ongeldige context voor upload.

en: Invalid attribute passed for rtmedia_gallery shortcode.
nl: Ongeldig argument ingevoegd voor rtmedia_gallery afkorting.

en: It will migrate following things
nl: Het zal de volgende dingen migreren

en: Just to improve our service we would like to know the reason for you to leave us.
nl: Om onze service te verbeteren willen wij u vragen de reden in te vullen waarom u niet gebruik van onze services wilt maken.

en: Kindly contact your server support to fix this.
nl: Contacteer uw server support om dit op te lossen.

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Likes
nl: Vind ik leuks

en: Limit items posted in activity feed
nl: Limiteer aantal items geplaatst in activiteiten feed

en: Load more
nl: Meer laden

en: Loading media
nl: Bezig met laden van media

en: Looks like you don't use BP Album. Is there any other BuddyPress Plugin you want an importer for?
nl: Het lijkt er op dat u BP Album niet gebruikt. Is er een andere BuddyPress Plugin waar u een importeerder voor wilt?

en: MP3 file you have uploaded is currupt.
nl: Het MP3 bestand welke u heeft geüpload is corrupt.

en: MP4 file you have uploaded is corrupt.
nl: Het geuploade MP4 bestand is corrupt

en: Manage Media
nl: Media Beheren

en: Max Video thumbnail size is
nl: Maximale grootte van video thumbnails is

en: Max file Size Limit :
nl: Max bestandgrootte limiet :

en: Media File you have tried to upload is not supported. Supported media files are .jpg, .png, .gif, .mp3, .mov and .mp4.
nl: Het media bestand welke u probeert te uploaden wordt niet ondersteund. Ondersteunde formaten zijn .jpg, .png, .gif, .mp3, .mov en .mp4.

en: Media Files
nl: Media Bestanden

en: Media Gallery
nl: Media gallerij

en: Media Stats
nl: Media statistieken

en: Media Type
nl: Mediatype

en: Media node comes with automated setup script for Ubuntu/Debian.
nl: Media node komt met een automatisch installatie script voor Ubuntu/Debian.

en: Media updated Sucessfully
nl: Media bijwerken is gelukt

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Merge Album
nl: Album samenvoegen

en: Migration
nl: Migreren

en: Modify Image
nl: Bewerk plaatje

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move Selected
nl: Verplaats geselecteerde

en: Move Selected media to another album.
nl: Verplaats geselecteerde Media naar een ander album.

en: Move selected media to the album :
nl: Verplaatst geselecteerde media naar het album : 

en: Multiple global albums can be created beforehand. One of these can be chosen as the default album.
nl: Er kunnen diverse hoofd albums worden aangemaakt om media in te plaatsen. Eén van deze hoofd albums kan worden ingesteld als standard album.

en: Music
nl: Muziek

en: Name
nl: Naam

en: Need to specify atleast to radios else use a checkbox instead
nl: U dient twee radio buttons te selecteren, gebruik anders een checkbox.

en: Network settings updated successfully.
nl: Netwerk instellingen succesvol gewijzigd.

en: New Album
nl: Nieuw album

en: New Feature
nl: Nieuwe functie

en: Next
nl: Volgende

en: No album found
nl: Geen album gevonden

en: No album found in Trash
nl: Geen album gevonden in prullenbak

en: No file was uploaded
nl: Er was geen bestand geüpload

en: No items
nl: Geen bestanden

en: No time remaining.
nl: Geen tijd over.

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: Number of Media Per Page
nl: Aantal media per pagina

en: Number of Video Thumbnails
nl: Aantal video thumbnails

en: OFF
nl: UIT

en: ON
nl: AAN

en: Only you
nl: Alleen jij

en: Ooops !!! Invalid access. No nonce was found !!
nl: Ooops !!! Ongeldige toegang. Niet gevonden !!

en: Oops !! There's no media found for the request !!
nl: Oeps !! Er is geen media gevonden !!

en: Options
nl: Instellingen

en: Overage Bandwidth
nl: Extra bandbreedte

en: Parent
nl: Ouder

en: Paste your CSS code
nl: Plak je CSS code

en: Phone
nl: Telefoon

en: Photo
nl: Foto

en: Photos
nl: Foto's

en: Please Backup your <strong>DATABASE</strong> and <strong>UPLOAD</strong> folder before Migration.
nl: Maak een backup van je <strong>DATABASE</strong> en de <strong>UPLOAD</strong> map voordat je migreert!

en: Please Migrate your Database
nl: Migreer a.u.b. je database

en: Please do not refresh this page.
nl: Ververs deze pagina alstublieft niet.

en: Please enter some content to post.
nl: Vul alstublieft tekst in om te plaatsen

en: Please enter the api key.
nl: Vul a.u.b. de api-sleutel in

en: Please provide "value" in the argument.
nl: Gelieve "waarde" in het argument in te vullen.

en: Please select some media.
nl: Kies a.u.b. enkele media

en: Post to Twitter
nl: Post naar Twitter

en: Post to Twitter Now
nl: Post nu naar Twitter

en: Post-editor button
nl: Berichten-editor knop

en: Posted
nl: Geplaatst

en: Premium Add-ons
nl: Premium toevoegingen

en: Premium Addons
nl: Premium Toevoegingen

en: Premium Support
nl: Premium ondersteuning

en: Premium one-to-one support
nl: Premium een-op-een ondersteuning

en: Prev
nl: Vorige

en: Pricing
nl: Prijzen

en: Profile Albums
nl: Profiel albums

en: Public
nl: Publiek

en: Put a specific media as a featured content on the post.
nl: Plaats een bepaald type media als uitgelichte inhoud in het bericht.

en: RSS Feed/Podcasting Support
nl: RSS Feed/Podcasting ondersteuning

en: Rate :
nl: Waardering :

en: Rate on Wordpress.org
nl: Waardeer op Wordpress.org

en: Rate rtMedia on Wordpress.org
nl: Geef waardering voor rtMedia op Wordpress.org

en: Reasons to buy rtMedia-PRO
nl: Redenen om rtMedia-PRO aan te schaffen 

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Recount Fail
nl: Opnieuw tellen mislukt

en: Recount Success
nl: Hertel succes

en: Recounting Failed
nl: Het opnieuw tellen is mislukt

en: Recounting of media files done successfully
nl: Het opnieuw tellen van media bestanden is succesvol voltooid

en: Regen. Thumbnail
nl: Opn. aanm. thumbnail

en: Regenerate Pending Thumbnails
nl: Opnieuw aanmaken van wachtende thumbnails

en: Regenerate Thumbnail
nl: Thumbnail opnieuw aanmaken

en: Regenerate Video Thumbnails
nl: Opnieuw aanmaken video thumbnails

en: Regenerate Video Thumbnails Done
nl: Opnieuw aanmaken van video thumbnails voltooid

en: Remaining
nl: Over

en: Remove from queue
nl: Verwijder uit wachtrij

en: Report Button & Moderation Tools
nl: Rapporteer knop & Beheer middelen

en: Right Now in rtMedia
nl: Op dit moment in rtMedia

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Search Albums
nl: Doorzoek Albums

en: Select Album to merge with :
nl: Selecteen een album om mee samen te voegen:

en: Select All Visible
nl: Selecteer alles

en: Select your files
nl: Selecteer bestanden

en: Sent of regenerate thumbails
nl: Zond van opnieuw gegenereerde thumbails

en: Service
nl: Ondersteuning

en: Set Featured
nl: Zet als uitgelicht

en: Set as Featured
nl: Selecteer als Featured

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved successfully
nl: Instellingen succesvol opgeslagen

en: Settings saved.
nl: Instellingen bewaard

en: Share :
nl: Delen :

en: Share on Facebook
nl: Deel op Facebook

en: Share on Facebook Now
nl: Nu delen op Facebook

en: Sidebar widgets
nl: Zijbalk widgets

en: Silver
nl: Zilver

en: Sizes
nl: Formaten

en: Some of the media failed to import. The file might be corrupt or deleted.
nl: Enkele media bestanden konden niet worden geïmporteerd. Het bestand is corrupt of verwijderd.

en: Something went wrong please try again.
nl: Er ging iets mis. Probeer opnieuw.

en: Something went wrong. Please try again.
nl: Er is iets fout gegeaan. Probeert u het alstublieft opnieuw.

en: Something went wrong. The required attachment id does not exists. It must have been deleted.
nl: Er ging iets mis. Het vereiste attachment-id bestaat niet. Het moet verwijderd zijn.

en: Something went wronng. Please <a href onclick="location.reload();">refresh</a> page.
nl: Er iets fout gegeaan. Klik <a href onclick="location.reload();">hier</a> om de pagina te verversen.

en: Sorry !! There's no media found for the request !!
nl: Sorry !! Geen media gevonden voor deze aanvraag !!

en: Sorry !! You do not have rights to edit this media
nl: Sorry !! Je hebt onvoldoende rechten om deze media te bewerken

en: Spread the Word
nl: Vertel een vriend

en: Star-Rating option
nl: Ster-beoordeling optie

en: Start Import
nl: Start importeren

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit a Bug Report
nl: Meld een bug

en: Submit a New Feature Request
nl: Verzend een nieuwe functionaliteit aanvraag

en: Submit a Premium Support Request
nl: Verzend een Premium Support aanvraag

en: Subscribe
nl: Aanmelden

en: Subscribe to our Feeds
nl: Abonneer op onze Feeds

en: Subscribe to our feeds
nl: Schrijf u in voor onze feeds

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Thank you for posting your support request.
nl: Bedankt om je vraag aan de helpdesk te posten.

en: Thank you for your Feedback/Suggestion.
nl: Bedankt voor je opmerking/suggestie

en: Thank you for your time.
nl: Bedankt voor je tijd

en: The MP3 file you have uploaded is not an audio file.
nl: Het MP3 bestand welke u heeft geüpload is geen audio bestand. 

en: The MP3 file you have uploaded is using an unsupported audio format. Supported audio format is MP3.
nl: Het MP3 bestand welke u heeft geüpload gebruikt een niet ondersteund audio formaat Het ondersteunde formaat is MP3. 

en: The MP4 file you have uploaded is not a video file.
nl: Het MP4 bestand welke u heeft geüpload is geen video bestand.

en: The MP4 file you have uploaded is using an unsupported video codec. Supported video codec is H.264.
nl: Het MP4 bestand welke u heeft geüpload gebruikt een niet ondersteunde video codec. De ondersteunde codec is H.264.

en: The album is empty.
nl: Het album is leeg.

en: The following %d BP Album Media id's could not be imported
nl: De volgende %d BP Album Media id's konden niet worden geïmporteerd

en: The only complete media solution for WordPress, BuddyPress and bbPress
nl: De enige complete media oplossing voor WordPress, BuddyPress en bbPress

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
nl: Het geüploade bestand overschrijdt de MAX_FILE_SIZE richtlijn welke was opgegeven in het HTML formulier

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
nl: De web browser van uw apparaat kan niet worden gebruikt om bestanden te uploaden

en: There are no comments on this media yet.
nl: Er zijn nog geen reacties.

en: There is no media found to migrate.
nl: Er is geen media gevonden om te migreren

en: There was an error saving, please try again
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan, probeert u het alstublieft opnieuw

en: These will let you display a gallery or an uploader in a sidebar. Several of them can be used in a single sidebar.
nl: Hiermee kun je de weergave van een gallerij of een upload mogelijkheid aanbieden in een zijbalk widget. Er kunnen meerdere widgets toegepast worden in een enkele zijbalk.

en: This import process is irreversible. Although everything is tested, please take a <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">backup of your database and files</a>, before proceeding. If you don't know your way around databases and files, consider <a target="_blank" href="%s">hiring us</a>, or another professional.
nl: Dit importeer proces kan niet ongedaan worden gemaakt. Ook al is alles getest, maak hoe dan een <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/WordPress_Backups">backup van uw database en uw bestanden</a> voordat u verder gaat. Als u zich geen raad weet met bestanden of databases, overweeg dan om <a target="_blank" href="%s">ons in te huren</a> of een andere professional.

en: This media is uploaded. Are you sure you want to delete this media?
nl: Deze media is een upload. Weet je zeker dat je deze media wilt verwijderen?

en: This will allow you to set album privacy while creating albums or change album privacy with editing albums too.
nl: Stel de album privacy in voor nieuw aan te maken albums en/of wijzig de album privacy bij bewerken van albums.

en: This will subscribe you to the free plan.
nl: Dit zal je abonneren op het gratis abonnement.

en: Title :
nl: Titel :

en: Total
nl: Totaal

en: Total
nl: Totaal

en: Total Videos
nl: Totaal Video's

en: Try Now
nl: Probeer nu

en: Tweet this
nl: Tweet dit

en: Type Comment...
nl: Uw bericht...

en: Unknown file upload error.
nl: Onbekende fout opgetreden tijdens het uploaden

en: Unlike
nl: Vind ik niet meer leuk

en: Unselect All Visible
nl: Deselecteeer alles

en: Unset Featured
nl: Verwijder uitgelicht

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Unsubscribed
nl: Uitgeschreven

en: Untitled Album
nl: Album zonder titel

en: Update Network Settings Automatically
nl: Netwerk instellingen automatisch aanpassen

en: Upgrade to rtMedia PRO Now
nl: Upgrade NU naar rtMedia PRO

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload will start only after you enter content and click Post Update.
nl: Uploaden start pas als u inhoud in vult en op plaats update klikt

en: Uploade failed due to internal server error.
nl: Upload mislukt als gevolg van een interne server fout.

en: Uploaded
nl: Ge-upload

en: Uploading
nl: Bezig met upload

en: Usage Stats
nl: Gebruik statistieken

en: Used
nl: Gebruikt

en: User Override
nl: Overschrijf gebruikersinstellingen

en: User's Favorites
nl: Favorieten van gebruiker

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users can download photos, videos and music. Admin has option to allow download the media.
nl: Gebruikers kunnen fotos, videos en muziek downloaden. Beheerder kan hier die optie instellen om dat toe te staan.

en: Users can give up to five stars to rate media. This data can be used for "Most Rated Media" in sidebars.
nl: Gebruikers kunnen tot vijf sterren uitdelen om media te beoordelen. Deze data wordt gebruikt voor de "Hoogste Scorende Media" in de rtMedia widget.

en: Users can report media if they find it offensive. Set number of reports to automatically take down media.
nl: Gebruikers kunnen media die ze aanstotend vinden rapporteren. Stel het aantal gerapporteerd meldingen in waarna media automatisch verwijderd wordt.

en: Video Thumbnail
nl: Video miniatuur

en: Video can't be sent to generate thumbnails.
nl: Video kan niet verzonden worden om nieuwe thumbnails aan te maken

en: Video is sent to generate thumbnails.
nl: Video is verzonden om nieuwe thumbnails aan te maken

en: View Album
nl: Bekijk album

en: Waiting
nl: Wachten

en: Wall Post
nl: Wall bericht

en: Wall Posts
nl: Berichtenmuur

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: We will get back to you shortly.
nl: We contacteren je zo snel mogelijk.

en: Webcam Recording
nl: Webcamopname

en: Who can create Albums in this group?
nl: Wie kan er albums aanmaken in deze groep?

en: Why don't you try adding some instagram like effects to your images?
nl: Waarom probeert u niet een instagram achtige effecten aan uw afbeeldingen toe te voegen?

en: Width
nl: Breedte

en: With Media
nl: Met media

en: With this button, a UI appears to quickly generate shortcodes for special pages like "Editorial Picks".
nl: Met deze knop verschijnt er een gebruikersinterface om snel verkortte codes te genereren voor special pagina's zoals bijvoorbeeld "Keuze van de Redactie"

en: With this feature you can create your audio playlists and listen to your favorite music at will.
nl: Met deze mogelijkheid kun je afspeellijsten maken voor je audio en luisteren naar je favoriete muziek naar smaak

en: Without leaving your WordPress dashboard, you can contact us for help using a support form.
nl: Zonder je WordPress Dashboard te hoeven verlaten, kun je contact opnemen voor hulp via het ondersteuningsforum.

en: WordPress Comment Attachment
nl: WordPress reactie bijlage

en: Works with Kaltura.com, self-hosted Kaltura-CE and Kaltura-on-premise.
nl: Werkt met Kaltura.com, eigen gehoste Kaltura-CE en Kaltura-on-premise

en: You can add, view and download documents like txt, doc, pdf, also add and upload other file types like zip, tar and tar.gz etc.
nl: Je kunt documenten toevoegen, bekijken en downloaden zoals txt, doc, pdf, en andere bestandformaten zoals zip, tar en tar.gz etc.

en: You can alternatively create a support request <a href="%s">here</a>
nl: Je kan ook <a href="%s">hier</a> ondersteuning vragen

en: You can attach files to WordPress comments.
nl: Je kunt bijlages toevoegen aan WordPress reacties

en: You can attach files to bbPress topic and reply.
nl: Je kunt bijlages toevoegen aan bbPress onderwerpen en reacties

en: You can consume rtMedia uploads from iTunes as well as any feed-reader/podcasting software.
nl: Je kan rtMedia uploads vanaf iTunes of enig andere feed-reader/podcasting software lezen.

en: You could display a small snippet of information from your group extension here. It will show on the group
    	                home screen.
nl: U kunt hier een kleine beschrijving toevoegen van uw groepsuitbreiding. Het zal in de groep worden getoond.

en: You do not have sufficient privileges to view this gallery
nl: Je hebt onvoldoende rechten om deze gallerij te bekijken

en: You have audio enabled on BuddyPress Media but your network allowed filetypes does not allow uploading of mp3. Click <a href="%s">here</a> to change your settings manually.
nl: U heeft audio ingeschakeld in BuddyPress Media maar uw netwerk staat het uploaden van mp3 bestanden niet toe. Klik <a href="%s">hier</a> om dit handmatig aan te passen. 

en: You have images enabled on rtMedia but your network allowed filetypes does not allow uploading of %s. Click <a href="%s">here</a> to change your settings manually.
nl: U heeft afbeeldingen toegestaan op rtMedia, maar de door uw netwerk toegestane bestandstypes staan het uploaden van een bestand met het type %s niet toe. Klik <a href="%s">hier</a> om uw instellingen handmatig te wijzigen

en: You have successfully subscribed for the <strong>%s</strong> plan
nl: Je bent succesvol geabbonneerd op het <strong>%s</strong> plan

en: You have total %s videos without thumbnails. Click <a href='%s'> here </a> to generate thumbnails. <a href='#' onclick='rtmedia_hide_video_thumb_notice()' style='float:right'>Hide</a>
nl: Je hebt in totaal %s videos zonder miniatuur. Klik <a href='%s'> hier </a>  voor genereren miniaturen. <a href='#' onclick='rtmedia_hide_video_thumb_notice()' style='float:right'>Verbergen</a>

en: You have video enabled on BuddyPress Media but your network allowed filetypes does not allow uploading of mp4. Click <a href="%s">here</a> to change your settings manually.
nl: U heeft video ingeschakeld in BuddyPress Media maar uw netwerk staat het uploaden van mp4 bestanden niet toe. Klik <a href="%s">hier</a> om dit handmatig aan te passen.

en: You need to have ImageMagick installed on your server for this addon to work.
nl: Om deze uitbreiding te kunnen gebruiken dient u ImageMagic te hebben geïnstalleerd op uw server.

en: Your API key is not valid or is expired.
nl: Je API key is niet geldig of is verlopen.

en: Your SSH / FTP host:
nl: Uw SSH / FTP host:

en: Your SSH / FTP login:
nl: Uw SSH / FTP gebruikersnaam:

en: Your SSH / FTP password:
nl: Uw SSH / FTP wachtwoord:

en: Your WP Admin Login:
nl: Uw WP Admin login:

en: Your WP Admin password:
nl: Uw WP Admin wachtwoord:

en: Your friends
nl: Je vrienden

en: Your server failed to send an email.
nl: Uw server kon geen email sturen

en: Your subscription was cancelled successfully
nl: Je subscriptie is succesvol geannuleerd

en: Your usage limit has been reached. Upgrade your plan.
nl: Je gebruikslimiet is bereikt. Update je abonnement

en: ago
nl: geleden

en: album created successfully.
nl: Album succesvol aangemaakt

en: bbPress Attachment
nl: bbPress bijlagen

en: by
nl: door

en: here
nl: hier

en: here to migrate media from rtMedia 2.x to rtMedia 3.0+.
nl: hier om de media te migreren van rtMedia 2.x naar rtMedia 3.0+.

en: hour
nl: uren

en: less
nl: minder

en: minute
nl: minuten

en: more
nl: meer

en: not a video ...
nl: is geen video ...

en: or
nl: of

en: people like this
nl: mensen vonden dit leuk

en: rtMedia Addons for Audio/Video
nl: rtMedia uitbreidingen voor audio/video

en: rtMedia Addons for Photos
nl: rtMedia uitbreidingen voor foto's

en: rtMedia Bug Report from
nl: rtMedia Bug rapportage formulier

en: rtMedia Contact from
nl: rtMedia Contact formulier

en: rtMedia Custom CSS
nl: rtMedia aangepaste CSS

en: rtMedia Encoding: Download Failed
nl: rtMedia Encoding: Download mislukt

en: rtMedia Encoding: Nearing quota limit.
nl: rtMedia Encoding: u nadert uw limiet

en: rtMedia Encoding: Usage quota over.
nl: rtMedia Encoding: Limiet overschreden

en: rtMedia FFMPEG Add-on
nl: rtMedia FFMPEG uitbreiding

en: rtMedia General
nl: rtMedia Algemeen

en: rtMedia Instagram adds Instagram like filters to images uploaded with rtMedia.
nl: rtMedia Instagram voegt Instagram achtige filters toe aan afbeeldingen die met rtMedia zijn geüpload.

en: rtMedia Kaltura Add-on
nl: rtMedia Kaltura uitbreiding

en: rtMedia Migration
nl: rtMedia Migratie

en: rtMedia New Feature Request from
nl: rtMedia nieuwe functie aanvraag formulier

en: rtMedia Photo Tagging
nl: rtMedia foto Tagging

en: rtMedia Photo Tagging add-on enables tagging on photos uploaded using BuddyPress Media.
nl: rtMedia Photo Tagging toevoeging stelt u in staat om door buddypress media geüploade foto's te taggen

en: rtMedia Premium Support Request from
nl: rtMedia Premium ondersteuning aanvraag formulier

en: rtMedia Pro is released
nl: rtMedia Pro is vrijgegeven

en: rtMedia Sizes
nl: rtMedia Formaten

en: rtMedia default styles
nl: rtMedia standard opmaak stijl

en: rtMedia team has started offering an audio/video encoding service.
nl: rtMedia team is gestart met het aanbieden van audio/video encoding service.

en: second
nl: seconden

en: update permalink structure
nl: bijwerken permalink structuur

en: version
nl: versie
