rtMedia - en to pl translation catalogue (263 entries)

en: "Number of media" count value should be numeric and greater than 0.
pl: "Liczba mediów" musi być numerem i być większa niż 0

en: $9/month
pl: 9 dolarów miesięcznie

en: $99/month
pl: 99 dolarów miesięcznie.

en: $999/month
pl: 999 dolarów miesięcznie

en: <strong>Friends</strong> - Visible to user's friends
pl: <strong>Przyjaciele</strong> - Widoczne dla przyjaciół

en: <strong>Private</strong> - Visible only to the user
pl: <strong>Prywatne</strong> - Widoczne tylko dla ciebie

en: <strong>Public</strong> - Visible to the world
pl: <strong>Publiczne</strong> - Widoczne dla niezarejestrowanych

en: Add Album
pl: Dodaj album

en: Add link to footer
pl: Dodaj link do stopki

en: Add more files
pl: Dodaj kolejny plik

en: Add support for more video formats using Kaltura video solution.
pl: Dodaj wsparcie dla większej ilości formatów wideo za pomocą rozwiązań wideo Kaltura.

en: Add supports for more audio & video formats using open-source media-node.
pl: Dodaj wsporniki więcej formatów audio i wideo za pomocą open source mediów

en: Additional Information
pl: Dodaj informację

en: Addons
pl: Dodatki

en: Album Creation Control
pl: Ustaw tworzenie albumy

en: Album Title :
pl: Tytuł albumu:

en: Albums
pl: Albumy

en: All
pl: Wszystko

en: All
pl: Wszystko

en: All Albums
pl: Wszystkie albumy

en: All Group Members
pl: Wszyscy użytkownicy grupy

en: All Music
pl: Wszystkie pliku muzyczne

en: All Photos
pl: Wszystkie zdjęcia

en: All Videos
pl: Wszystkie filmy

en: All media from BP Album has been imported.
pl: Wszystkie media z BP Album zostały importowane.

en: Allow Upload
pl: Pozwól wysyłać

en: Allows you to upload a particular media type on your post.
pl: Pozwala ci na wysyłanie wybranych typów mediów w poście.

en: Amazon S3 Support
pl: Obsługa Amazon S3

en: Are you a developer?
pl: Jesteś programistą

en: Argument missing. id is required.
pl: ID jest wymagane

en: Atleast one Media Type Must be selected
pl: Conajmniej jeden typ mediów musi być zaznaczony

en: Audio/Video  Encoding
pl: Dekodowanie audio/wideo

en: Back
pl: Wróć

en: Bandwidth (monthly)
pl: Przepustowość (miesięcznie)

en: BuddyPress Media 2.6 requires a database upgrade.
pl: BuddyPress Media 2.6 wymaga aktualizacji bazy danych.

en: BuddyPress Media Addons for Photos
pl: Wtyczki do zdjęć dla BuddyPress Media

en: BuddyPress Media Instagram adds Instagram like filters to images uploaded with BuddyPress Media.
pl: BuddyPress Media Instagram dodaje instagramowe filtry do zdjęć wysyłanych przez BP Media.

en: Buy Now
pl: Kup teraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Clean up Later
pl: Wyczyść później

en: Clean up Now
pl: Wyczyść teraz

en: Click here to deactivate BP-Album and continue importing
pl: Kliknij aby zdezaktywować BP-Album i kontynuować import.

en: Coming Soon
pl: Wkrótce

en: Comment
pl: Komentarz

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments: 0/0 (No comments to import)
pl: Komenatrze: 0/0 (Brak komentarzy do importu)

en: Congratulations!
pl: Gratulacje!

en: Could not read file.
pl: Nie można odczytać pliku.

en: Create
pl: Stwórz

en: Create Album
pl: Stwórz Album

en: Create New Album
pl: Stwórz nowy album

en: Crop
pl: Ziarno

en: Current Plan
pl: Obecny plan

en: Debug Info
pl: Informacje diagnostyczne

en: Default Count
pl: Domyślna liczba

en: Default Privacy
pl: Domyślna prywatność

en: Delete
pl: Usuń

en: Deprecated %s. Please use %s.
pl: Nieaktualne %s. Proszę użyć %s.

en: Description:
pl: Opis:

en: Details
pl: Detale

en: Done
pl: Ukończono

en: Drop files here
pl: Umieść plik tutaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Album
pl: Edytuj album

en: Edit Album :
pl: Edytuj album:

en: Edit Media
pl: Edytuj media

en: Email
pl: Adres e-mail

en: Empowering The Web With WordPress
pl: Uprawnienia strony z Wordpressem

en: Enable Media on BuddyPress Groups
pl: Włącz Media w grupach BuddyPress

en: Enable Media on BuddyPress Profile
pl: Włącz media w profilu BuddyPress

en: Encoding Usage
pl: Użycie dekodowania

en: Encoding disabled successfully.
pl: Kodowanie pomyślnie wyłączone.

en: Enter API KEY
pl: Podaj klucz API

en: Entity
pl: Byt

en: Error Uploading File
pl: Błąd dodawania pliku

en: Error creating attachment for the media file, please try again
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później

en: Fail to regenerate thumbails
pl: Nie udało się załadować miniaturek

en: Feature\Plan
pl: Przyszłość\Plany

en: File Extensions
pl: Rozszerenia plików

en: File Size Limit
pl: Limit rozmiaru pliku

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: File type not allowed.
pl: Typ pliku nie dozwolony.

en: Free
pl: Darmowe

en: Gold
pl: Złoto

en: Group Admin only
pl: Tylko grupa adminów

en: Group Admins and Mods only
pl: Tylko grupa adminów i modów

en: Group Albums
pl: Albumy grupy

en: HD Profile
pl: Profil HD

en: Height
pl: Wysykość

en: Hide
pl: Ukryj

en: I have taken a backup of the database and files of this site.
pl: Mam kopię zapasową bazy danych i plików z tej strony.

en: Important
pl: Ważne

en: Insert from URL
pl: Wrzuć przez URL

en: Invalid Context for upload.
pl: Zła treść do wysłania.

en: It will migrate following things
pl: To migruje te rzeczy

en: Kindly contact your server support to fix this.
pl: Prosimy skontakotwać się z obsługą serwera aby to naprawić

en: Like
pl: Polub

en: Likes
pl: Polubienia

en: Live Demo
pl: Zobacz demo

en: Looks like you don't use BP Album. Is there any other BuddyPress Plugin you want an importer for?
pl: Wygląda na to, że nie używasz BP Album. Masz inny plugin z kórego chcesz zaimportować zdjęcia?

en: MP3 file you have uploaded is currupt.
pl: Plik .mp3 jest uszkodzony

en: MP4 file you have uploaded is corrupt.
pl: Plik .mp4 jest uszkodzony

en: Max Video thumbnail size is
pl: Maksymalna wielkość miniatury filmu to

en: Media File you have tried to upload is not supported. Supported media files are .jpg, .png, .gif, .mp3, .mov and .mp4.
pl: Wgrywane media pliki nie są obsługiwane. Obsługujemy tylko pliki .jpg, .png, .gif, .mp3, .mov and .mp4.

en: Media Gallery
pl: Galeria mediów

en: Media Stats
pl: Statystki mediów

en: Media Type
pl: Typ mediów

en: Media node comes with automated setup script for Ubuntu/Debian.
pl: Media zostały wyposażone w zautomatyzowany skrypt Ubuntu/Debian.

en: Merge
pl: Przenieś

en: Merge Album
pl: Przenieś album

en: Migration
pl: Migracja

en: Move
pl: Przenieś

en: Music
pl: Muzyka

en: Name
pl: Imię

en: Need to specify atleast to radios else use a checkbox instead
pl: Proszę określić przynajmniej jedną odpowiedź używając pola wyboru

en: Network settings updated successfully.
pl: Ustawienia sieci zostały zaktualizowane.

en: New Album
pl: Nowy album

en: Next
pl: Następne

en: No album found
pl: Albumu nie znalezioni

en: No album found in Trash
pl: Album nie znajduje się w koszu

en: No file was uploaded
pl: Nie wrucono żadnego pliku

en: No items
pl: Brak pozycji

en: Not Available
pl: Niedostępne

en: OFF
pl: WYŁĄCZ

en: ON
pl: WŁĄCZ

en: Ooops !!! Invalid access. No nonce was found !!
pl: Brak dostępu. Nic nie znaleziono.

en: Oops !! There's no media found for the request !!
pl: Nie znaleziono mediów w wynikach wyszukiwania.

en: Other Settings
pl: Inne ustawienia

en: Overage Bandwidth
pl: Powyżej przepustowości

en: Parent
pl: Rodzic

en: Phone
pl: Telefon

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Platinum
pl: Platyna

en: Please do not refresh this page.
pl: Proszę nie odświeżać strony.

en: Please enter the api key.
pl: Proszę podać kod API.

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Posted
pl: Zamieszczone

en: Premium Addons
pl: Dodatki premium

en: Premium Support
pl: Support premium

en: Prev
pl: Wceśniej

en: Pricing
pl: Sprzedaż

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Profile Albums
pl: Albumy profilu

en: Put a specific media as a featured content on the post.
pl: Umieścić konkretne media jako polecane treści we wpisie.

en: Recommended
pl: Polecane

en: Recount Fail
pl: Błąd przeliczania

en: Recount Success
pl: Przeliczanie powiodło się

en: Recounting Failed
pl: Przeliczanie nie powiodło się

en: Recounting of media files done successfully
pl: Przeliczanie pliki multimedialne wykonane pomyślnie

en: Regen. Thumbnail
pl: Odświeżanie miniaturki

en: Regenerate Pending Thumbnails
pl: Odśwież oczekujące miniaturki

en: Regenerate Thumbnail
pl: Odśwież miniaturkę

en: Regenerate Video Thumbnails
pl: Odśwież miniaturki filmów

en: Regenerate Video Thumbnails Done
pl: Odświeżanie miniaturek filmów ukończone

en: Remaining
pl: Zmiana nazwy

en: Right Now in rtMedia
pl: W tej chwili

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz ustawienia

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Search Albums
pl: Szukaj albumu

en: Select Album to merge with :
pl: Zaznacz albumy aby przenieść z:

en: Select All Visible
pl: Zaznacz wszystkie widoczne

en: Sent of regenerate thumbails
pl: Wysłano aby odświeżyć miniaturki

en: Service
pl: Serwis

en: Set Featured
pl: Ustaw polecane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved successfully
pl: Ustawienia zostały zapisane pomyślnie

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane

en: Silver
pl: Srebro

en: Some of the media failed to import. The file might be corrupt or deleted.
pl: Trochę plików nie udało się zaimportować. Pliki mogą być zniszczone lub usunięte.

en: Something went wrong please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.

en: Spread the Word
pl: Rozpowiadać

en: Start Import
pl: Zacznij importowanie

en: Subject
pl: Przedmiot

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit a Bug Report
pl: Prześlij raport błędów

en: Submit a New Feature Request
pl: Prześlij nowe żądane

en: Submit a Premium Support Request
pl: Prześlij żądanie do supportu

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Subscribe to our feeds
pl: Subskrybuj

en: Thank you for posting your support request.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie prośby do supportu

en: Thank you for your Feedback/Suggestion.
pl: Dziękujemy za zgłoszenie/sugestie

en: The MP3 file you have uploaded is not an audio file.
pl: Plik .mp3 nie jest plikiem muzycznym.

en: The MP3 file you have uploaded is using an unsupported audio format. Supported audio format is MP3.
pl: Aby dodać plik .mp3 musisz posiadać obsługiwany kodek. Obsługiwany w formacie .mp3

en: The MP4 file you have uploaded is not a video file.
pl: Plik .mp4 nie jest plikiem wideo.

en: The MP4 file you have uploaded is using an unsupported video codec. Supported video codec is H.264.
pl: Aby dodać plik .mp4 musisz posiadać obsługiwany kodek. Obłusgiwany kodedk to H.264

en: The album is empty.
pl: Ten album jest pusty.

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
pl: Ta przeględarka nie może być użyta do wysyłania filmów.

en: There are no comments on this media yet.
pl: Jeszcze nikt nie skomentował tej publikacji.
    

en: There was an error saving, please try again
pl: Wystąpił błąd, spróbuj później

en: This will subscribe you to the free plan.
pl: To subskrybuje darmowy plan.

en: Total
pl: Łącznie

en: Total
pl: Łącznie

en: Total Videos
pl: Łącznie wideo

en: Try Now
pl: Spróbuj teraz

en: Tweet this
pl: Tweetnij to

en: Type Comment...
pl: Napisz komentarz...

en: Types
pl: Typy

en: Unknown file upload error.
pl: Nieznany błąd wysyłania plików.

en: Unlike
pl: Przestań lubić

en: Unselect All Visible
pl: Odznacz wszystkie widoczne

en: Unset Featured
pl: Wyłączone funkcje

en: Unsubscribe
pl: LOL UNSUB! Rzal Pe El

en: Unsubscribed
pl: Odsubskrybowano

en: Update Database
pl: Aktualizuj bazę danych

en: Update Network Settings Automatically
pl: Aktualizuj ustawienia sieci automatyzcnie

en: Upload
pl: Dodaj

en: Upload Media
pl: Dodaj Media

en: Usage Stats
pl: Statystyki użycia

en: Used
pl: Użyte

en: User's Favorites
pl: Ulubione użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Video
pl: Wideo

en: Video can't be sent to generate thumbnails.
pl: Filmy nie mogą zostać wysłane do ładowania miniaturek.

en: Video is sent to generate thumbnails.
pl: Film został wysłany do tworzenia miniaturek.

en: Videos
pl: Filmy

en: View Album
pl: Wyświetl album

en: Wall Post
pl: Napisz w aktywności

en: Wall Posts
pl: Tablica

en: Warning!
pl: Ostrzeżenie!

en: We will get back to you shortly.
pl: Wrócimy do was wkrótce.

en: Webcam Recording
pl: Nagrywanie z kamerki

en: Website
pl: Strona

en: Who can create Albums in this group?
pl: Kto chce stworzyć album dla tej grupy

en: Why don't you try adding some instagram like effects to your images?
pl: Dlaczego nie chcesz spróbować dodać kilka instagramowych efektów do zdjęć?

en: Width
pl: Szerokość

en: With Media
pl: Z mediami

en: You can alternatively create a support request <a href="%s">here</a>
pl: Można ewentualnie utworzyć żądanie wsparcia <a href="%s">here</a>

en: You could display a small snippet of information from your group extension here. It will show on the group
    	                home screen.
pl: Można wyświetlić niewielki fragment informacji ze swojego rozszerzenia grupy tutaj.It will show on the group
    	                home screen.

en: You do not have sufficient privileges to view this gallery
pl: Nie masz pozwolenia aby zobaczyć tą galerię

en: You have video enabled on BuddyPress Media but your network allowed filetypes does not allow uploading of mp4. Click <a href="%s">here</a> to change your settings manually.
pl: Musisz mieć włączone filmy w BuddyPress Media. Kliknij <a href="%s">tutaj</a>, aby zmienić ustawienia.

en: You need to have ImageMagick installed on your server for this addon to work.
pl: Musisz mieć zainstalowane ImageMagick na serwerze aby ten dodatek działał.

en: Your API key is not valid or is expired.
pl: Twój kod API jest nieprawidłowy lub minął.

en: Your SSH / FTP host:
pl: Twój SSH / FTP host

en: Your SSH / FTP login:
pl: Twój SSH / FTP login

en: Your SSH / FTP password:
pl: Twoje SSH / FTP hasło

en: Your WP Admin Login:
pl: Twój login administratora WP

en: Your WP Admin password:
pl: Twoje hasło administratora WP

en: Your friends
pl: Twoi znajomi

en: Your server failed to send an email.
pl: Wysyłanie e-maila nie powiodło się ze względu na problemy związane z serwerem

en: Your subscription was cancelled successfully
pl: Twoja subskrypcja została anulowana

en: Your usage limit has been reached. Upgrade your plan.
pl: Twój limit został wyczerpany. Ulepsz swój plan.

en: account
pl: konto

en: by
pl: od

en: people like this
pl: osoba lubi to

en: rtMedia Addons for Audio/Video
pl: Dodatki rtMedia do muzyki i filmów

en: rtMedia Addons for Photos
pl: Dodatki rtMedia do zdjęć

en: rtMedia Bug Report from
pl: Pole zgłaszania błędów

en: rtMedia Contact from
pl: Forma kontaktu

en: rtMedia Encoding: Download Failed
pl: rtMedia Encoding: Pobieranie nieudane

en: rtMedia Encoding: Nearing quota limit.
pl: Kodowanie rtMedia: Kończy się limit danych.

en: rtMedia Instagram adds Instagram like filters to images uploaded with rtMedia.
pl: rtMedia Instagram dodaje filtry do zdjęć jak w Instagramie.

en: rtMedia New Feature Request from
pl: Pole zgłaszania nowych funkcji

en: rtMedia Photo Tagging
pl: Tagowanie zdjęć

en: rtMedia Photo Tagging add-on enables tagging on photos uploaded using BuddyPress Media.
pl: rtMedia Photo Tagging dodaje możliwość tagowania na zdjęciach wysyłanych przez BuddyPress Media.

en: rtMedia Premium Support Request from
pl: Pole zgłaszania pomocy dla premium.

en: rtMedia Privacy
pl: Prywatność

en: rtMedia Sizes
pl: Rozmiary rtMedia

en: rtMedia Types
pl: Typy rtMedia

en: rtMedia team has started offering an audio/video encoding service.
pl: Ekipa rtMedia zaczęła oferować dekodowanie audio/wideo.

en: version
pl: wersja
