rtMedia - en to sk translation catalogue (222 entries)

en: $9/month
sk: $9/mesiac

en: $99/month
sk: $99/mesiac

en: $999/month
sk: $999/mesiac

en: <p><a href="%s">Media</a> was successfully encoded but there was an error while downloading:</p>
                            <p><code>%s</code></p>
                            <p>You can <a href="%s">retry the download</a>.</p>
sk: <p><a href="%s"> Media </a> bol úspešne zakódovaný, ale došlo k chybe pri sťahovaní: </p> 
                              <p><code>%s</code></p>
                              <p><a href="%s"> opakovať sťahovanie </a>.</p>

en: Additional Information
sk: Ďalšie informácie

en: Album Creation Control
sk: Album tvorba ovládania

en: Album Gallery
sk: Album Galéria

en: Albums
sk: Albumy

en: All
sk: Všetko

en: All
sk: Všetko

en: All Albums
sk: Všetky albumy

en: All Group Members
sk: Všetci členovia skupiny

en: All media from BP Album has been imported.
sk: Všetky médiá z albumu BP boli importované.

en: Allow Upload
sk: Povoliť nahrávanie

en: Allows you to upload a particular media type on your post.
sk: Umožňuje nahrať určitý typ médií na váš príspevok.

en: Amazon S3 Support
sk: Amazon S3 Podpora

en: Are you sure you want to disable the encoding service? Make sure you note your api key before disabling it incase you want to activate it in future.
sk: Ste si istí, že chcete zakázať kódovanie služby? Poznačte si svoje API kľúč pred vypnutím ak ho budete chcieť aktivovať v budúcnosti.

en: Audio/Video  Encoding
sk: Audio / Video Kódovanie

en: Back
sk: Späť

en: Bandwidth (monthly)
sk: Bandwidth (mesačne)

en: Category
sk: Kategórie

en: Clean up Later
sk: Vyčistiť neskôr

en: Clean up Now
sk: Vyčistiť teraz

en: Coming Soon
sk: Onedlho

en: Comment
sk: Komentár

en: Comments
sk: Komentáre

en: Congratulations!
sk: Blahoželáme!

en: Could not read file.
sk: Nedá sa prečítať súbor.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create Album
sk: Vytvoriť album

en: Create New Album
sk: Vytvoriť nový album

en: Crop
sk: Orezať

en: Currently your network allows uploading of the following file types. You can change the settings <a href="%s">here</a>.<br /><code>%s</code></span>
sk: V súčasnej dobe sieť umožňuje nahrávanie z nasledujúcich typov súborov. Môžete zmeniť nastavenie <a href="%s">here</a>.<br /><code>%s</code></span>

en: Default Privacy
sk: Predvolené súkromie

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete Selected
sk: Zmazať vybrané

en: Deprecated %s. Please use %s.
sk: Zastaralá  %s. Prosím použite %s.

en: Description:
sk: Popis:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Done
sk: Hotovo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Album
sk: Upraviť album

en: Edit Album :
sk: Upraviť album

en: Edit Media :
sk: Upraviť média:

en: Email
sk: E-mail

en: Empowering The Web With WordPress
sk: Empowering web s WordPress

en: Enable Albums in rtMedia
sk: Povoliť albumy v rtMedia

en: Enable Comments in rtMedia
sk: Povoliť komentáre v rtMedia

en: Enable Media in Activity
sk: Povoliť média v aktivite

en: Enable Media in Group
sk: Povoliť médiá v skupine

en: Enable Media in Profile
sk: Povoliť média v profile

en: Enable Media on BuddyPress Activities
sk: Povoliť médiá v BuddyPress aktivite

en: Enable Media on BuddyPress Groups
sk: Povoliť médiá v BuddyPress skupinách

en: Enable Media on BuddyPress Profile
sk: Povoliť média v BuddyPress profile

en: Encoding disabled successfully.
sk: Enkódovánie bolo úspešne zakázané.

en: Enter API KEY
sk: Zadajte API kľúč

en: Error Uploading File
sk: Chyba nahrávania súboru

en: Error creating attachment for the media file, please try again
sk: Chyba pri vytváraní prílohy na mediálny súbor, skúste to prosím znova

en: Fail to regenerate thumbails
sk: Nepodarilo sa obnoviť náhľad

en: Feature\Plan
sk: Funkcie \ plán

en: File Extensions
sk: Prípony súborov

en: File Size Limit
sk: Veľkosť Limit

en: File Upload
sk: Nahrať súbor

en: File extensions that can be uploaded on the website.
sk: Prípony súborov, ktoré možno nahrať na internetových stránkach.

en: File type not allowed.
sk: Typ súboru nie je povolený.

en: Free
sk: Zadarmo

en: General
sk: Všeobecné

en: Group Admin only
sk: Iba admini

en: Group Admins and Mods only
sk: Iba Admini a Moderátori

en: Group Albums
sk: Skupinové albumy

en: HD Profile
sk: HD Profil

en: Height
sk: Výška

en: Hide
sk: Skryť

en: However, a lot of unnecessary files and a database table are still eating up your resources. If everything seems fine, you can clean this data up.
sk: Avšak, mnoho zbytočných súborov a databázové tabuľky sa stále jesť do svoje zdroje. Ak všetko vyzerá v poriadku, môžete vyčistiť tieto dáta sa.

en: I just imported bp-album to @buddypressmedia http://goo.gl/8Upmv on %s
sk: Ja práve importovali BP-album @buddypressmedia http://goo.gl/8Upmv on %s

en: If you make changes to width, height or crop settings, you must use "<a href="%s">Regenerate Thumbnail Plugin</a>" to regenerate old images."
sk: Ak urobíte zmeny na šírku, alebo na výšku alebo v nastavení orezania, musíte použiť "<a href="%s">Regenerate Thumbnail Plugin</a>" k obnove starých obrazov. "

en: Insert from URL
sk: Vložiť z adresy URL

en: Invalid Context for upload.
sk: Neplatný kontext pre nahrávanie.

en: Invalid attribute passed for rtmedia_gallery shortcode.
sk: Neplatný atribút odovzdanie k rtmedia_gallery shortcode.

en: It will migrate following things
sk: To bude sťahovať nasledujúce veci

en: Kindly contact your server support to fix this.
sk: Láskavo kontaktujte podporu servera pre opravu.

en: Latest News
sk: Novinky

en: Like
sk: Páči sa mi

en: Likes
sk: Páči sa mi

en: Limit items posted in activity feed
sk: Limit položiek zaslaných do aktivity

en: MP3 file you have uploaded is currupt.
sk: MP3 súbor, ktorý ste nahrali, je poškodený.

en: MP4 file you have uploaded is corrupt.
sk: MP4 súbor, ktorý ste nahrali, je poškodený.

en: Max Video thumbnail size is
sk: Maximálna veľkosť miniatúr videá

en: Media
sk: Média

en: Media File you have tried to upload is not supported. Supported media files are .jpg, .png, .gif, .mp3, .mov and .mp4.
sk: Mediálny súbor, ktorý ste sa pokúsili nahrať nie je podporovaný. Podporované multimediálne súbory sú. Jpg,. Png, gif.,. Mp3,. Mov a Mp4.

en: Media Gallery
sk: Média galérie

en: Media Stats
sk: Media štatistiky

en: Merge
sk: Zlúčiť

en: Merge Album
sk: Zlúčiť Album

en: Migration
sk: Sťahovanie

en: Move selected media to
sk: Presuňte zvolené médium do

en: Music
sk: Hudba

en: Name
sk: Názov

en: Network settings updated successfully.
sk: Nastavenie siete úspešne aktualizované.

en: New Album
sk: Nový album

en: Next
sk: Ďalšie

en: No album found
sk: Žiadne album neboli nájdené

en: No album found in Trash
sk: Žiadne album nebol nájdený v koši

en: No file was uploaded
sk: Súbor nebol nahraný

en: Not Available
sk: Nie je k dispozícii

en: Number of Media Per Page
sk: Počet médií na jednej stránke

en: Number of Video Thumbnails
sk: Počet miniatúr videa

en: OFF
sk: Vypnúť

en: ON
sk: Zapnúť

en: Ooops !!! Invalid access. No nonce was found !!
sk: Ooops! Neplatný prístup. Žiadne nonce bol nájdený!

en: Oops !! There's no media found for the request !!
sk: Och! Neboli nájdené žiadne média!

en: Oops !! You do not have rights to edit this media
sk: Och! Nemáte právo upravovaťť tieto médiá

en: Phone
sk: Telefón

en: Photo
sk: Fotka

en: Photos
sk: Fotky

en: Please do not refresh this page.
sk: Prosím, aktualizujte túto stránku.

en: Please enter the api key.
sk: Zadajte prosím API kľúč.

en: Please provide "value" in the argument.
sk: Uveďte, prosím, "hodnotu" v argumente.

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Prev
sk: Predchádzajúci

en: Pricing
sk: Cenník

en: Profile Albums
sk: Profilové albumy

en: Recommended
sk: Odporúčané

en: Recount Fail
sk: Prepočítať chyby

en: Recount Success
sk: Prepočítať úspech

en: Regen. Thumbnail
sk: Obnov. náhľad

en: Regenerate Pending Thumbnails
sk: Obnoviť čakajúce náhľady

en: Regenerate Thumbnail
sk: Obnoviť náhľad

en: Regenerate Video Thumbnails
sk: Obnoviť náhľad videa

en: Regenerate Video Thumbnails Done
sk: Obnovovanie video náhľadov bolo dokončené

en: Review
sk: Hodnotenie

en: Right Now in rtMedia
sk: Práve teraz v rtMedia

en: Save
sk: Uložiť

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Search Albums
sk: Hľadať Albumy

en: Select
sk: Vybrať

en: Sent of regenerate thumbails
sk: Odoslať obnoviť náhľad

en: Service
sk: Služba

en: Set Featured
sk: Najlepšie

en: Settings saved successfully
sk: Nastavenie bolo úspešne uložené

en: Settings saved.
sk: Nastavenie uložené.

en: Share
sk: Zdielať

en: Sizes
sk: Veľkosti

en: Something went wrong please try again.
sk: Niečo je zle, prosím skúste to znova.

en: Something went wrong. The required attachment id does not exists. It must have been deleted.
sk: Niečo je zle. Požadovaná príloha ID neexistuje. To musí byť odstránené.

en: Something went wronng. Please <a href onclick="location.reload();">refresh</a> page.
sk: Niečo je zle. Prosím <a href onclick="location.reload();">refresh</a> stránky.

en: Subject
sk: Predmet

en: Submit a Bug Report
sk: Odoslať správu o chybe

en: Submit a New Feature Request
sk: Vložte novú žiadosť o funkciu

en: Submit a Premium Support Request
sk: Vložte Premium žiadosť o podporu

en: Subscribe to our feeds
sk: Prihlásiť sa k odberu našich kanálov

en: Support
sk: Podpora

en: Support
sk: Podpora

en: Support Request
sk: Žiadosť o podporu

en: Thank you for posting your support request.
sk: Ďakujem vám za zaslanie vašej žiadosti o podporu.

en: Thank you for your Feedback/Suggestion.
sk: Ďakujem za váš názor / návrh.

en: The MP3 file you have uploaded is not an audio file.
sk: MP3 súbor, ktorý ste nahrali, nie je zvukový súbor.

en: The MP3 file you have uploaded is using an unsupported audio format. Supported audio format is MP3.
sk: MP3 súbor, ktorý ste nahrali používa nepodporovaný formát zvuku. Podporovaný zvukový formát je MP3.

en: The MP4 file you have uploaded is not a video file.
sk: MP4 súbor, ktorý ste nahrali nie je video súbor.

en: The MP4 file you have uploaded is using an unsupported video codec. Supported video codec is H.264.
sk: MP4 súbor, ktorý ste nahrali používa nepodporovaný video kodek. Podporované video kodeky H.264.

en: The album is empty.
sk: Album je prázdny.

en: The following %d BP Album Media id's could not be imported
sk: Nasledujúci %d BP album Media id nemožno importovať

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form
sk: Nahraný súbor prekračuje MAX_FILE_SIZE smernicu, ktorá bola zadaná v HTML podobe

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
sk: Pomocou webového prehliadača ktorý používate nemožno nahrávať súbory.

en: There was an error saving, please try again
sk: Došlo k chybe pri ukladaní, skúste to prosím znova

en: Title:
sk: Názov:

en: Total
sk: Celkovo

en: Total Videos
sk: Celkom Videá

en: Try Now
sk: Vyskúšať

en: Tweet this
sk: tweet tento

en: Type Comment...
sk: Napíšte komentár ...

en: Types
sk: Typy

en: Unknown file upload error.
sk: Neznámy súbor nahrávanie zlyhalo.

en: Unlike
sk: Nepáči sa mi

en: Update Network Settings Automatically
sk: Aktualizácia nastavení siete automaticky

en: Upload
sk: Nahrať

en: Uploade failed due to internal server error.
sk: Náhrávanie zlyhalo kvôli vnútornej chybe servera.

en: Usage Stats
sk: Využitie štatistiky

en: Users
sk: Užívatelia

en: Video can't be sent to generate thumbnails.
sk: Video nemôže odoslať obnovenie náhľadov.

en: Video is sent to generate thumbnails.
sk: Video je odoslané na obnovenie náhľadov.

en: Videos
sk: Videá

en: View Album
sk: Zobraziť album

en: We will get back to you shortly.
sk: Vrátime sa k vám čoskoro.

en: Webcam Recording
sk: Webkamera nahrávanie

en: Website
sk: Webové stránky

en: Who can create Albums in this group?
sk: Kto môže vytvárať albumy v tejto skupine?

en: Why don't you try adding some instagram like effects to your images?
sk: Prečo si skúste pridať nejaké efekty, ako je Instagram svojich predstáv?

en: Width
sk: Šírka

en: With Media
sk: S médiami

en: You can alternatively create a support request <a href="%s">here</a>
sk: Môžete alternatívne vytvoriť žiadosť o podporu odoslať <a href="%s">tu</a>

en: You could display a small snippet of information from your group extension here. It will show on the group
    	                home screen.
sk: Dalo by sa zobraziť malý úryvok informácií z vašej skupiny rozšírenia tu. To vám ukáže na skupinu 
    → Domovská obrazovka.

en: You have audio enabled on BuddyPress Media but your network allowed filetypes does not allow uploading of mp3. Click <a href="%s">here</a> to change your settings manually.
sk: Máte povolený audio v BuddyPress médiá  ale vaša sieť povolené filetypes neumožňuje nahrávanie vo formáte MP3. Kliknite <a href="%s">tu</a> pre zmenu nastavenia ručne.

en: You have images enabled on rtMedia but your network allowed filetypes does not allow uploading of %s. Click <a href="%s">here</a> to change your settings manually.
sk: Máte povolené obrázky v rtMedia ale vaša sieť povololuje filetypes neumožňuje nahrávanie súboru %s Kliknite <a href="%s"> tu </a> pre zmenu nastavenia ručne.

en: You have total
sk: Máte celkom

en: You have video enabled on BuddyPress Media but your network allowed filetypes does not allow uploading of mp4. Click <a href="%s">here</a> to change your settings manually.
sk: Máte povolené videá BuddyPress Media ale vaša sieť povolené filetypes neumožňuje nahrávanie na MP4. Kliknite <a href="%s">tu</a> pre zmenu nastavenia ručne.

en: Your SSH / FTP host:
sk: Váš SSH / FTP host:

en: Your SSH / FTP login:
sk: Váš SSH / FTP login:

en: Your SSH / FTP password:
sk: Váš SSH / FTP heslo:

en: Your WP Admin Login:
sk: Váš WP Admin login:

en: Your WP Admin password:
sk: Vaše WP admin heslo:

en: Your server failed to send an email.
sk: Serveru sa nepodarilo poslať e-mail.

en: Your subscription was cancelled successfully
sk: Vaše predplatné bolo zrušené úspešne

en: on
sk: na

en: rtMedia Addons for Audio/Video
sk: rtMedia addons pre audio / video

en: rtMedia Addons for Photos
sk: rtMedia addons pre fotenie

en: rtMedia Contact from
sk: rtMedia Kontaktný formulár

en: rtMedia Encoding: Download Failed
sk: rtMedia Kódovanie: stiahovanie zlyhalo

en: rtMedia Encoding: Nearing quota limit.
sk: rtMedia Kódovanie: Blíži limit kvóty.

en: rtMedia Encoding: Usage quota over.
sk: rtMedia Kódovanie: Použitie kvóta znova.

en: rtMedia General
sk: rtMedia Všeobecné

en: rtMedia Instagram adds Instagram like filters to images uploaded with rtMedia.
sk: rtMedia Instagram Instagram dodáva ako filtre k nahrávanie snímok s rtMedia.

en: rtMedia Kaltura Add-on
sk: rtMedia Kaltur Add-on

en: rtMedia Photo Tagging
sk: rtMedia Označovanie fotografií

en: rtMedia Photo Tagging add-on enables tagging on photos uploaded using BuddyPress Media.
sk: rtMedia Označovanie fotografií add-on umožňuje označenie na fotografiách nahratých pomocou BuddyPress Media.

en: rtMedia Premium Support Request from
sk: rtMedia Premium žiadosť o podporu z

en: rtMedia Privacy
sk: rtMedia Súkromie

en: rtMedia Sizes
sk: rtMedia Veľkosti

en: rtMedia Types
sk: Typy rtMedia

en: rtMedia team has started offering an audio/video encoding service.
sk: rtMedia tím začala ponúkať audio / video kódovanie služby.

en: version
sk: verzia
