gallery - en to sk_SK translation catalogue (111 entries)

en: Image size not defined
sk_SK: Veľkosť obrázka nebola definovaná

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please, manually reload image.
sk_SK: Môžete nahrať iba PNG, JPEG, GIF, WPMP alebo XBM súbory.

en: See images &raquo;
sk_SK: Vidieť fotky &raquo;

en: requires
sk_SK: povinné

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
sk_SK: alebo vyššie, toto je prečo to bolo deaktivované! Prosím aktualizujte WordPress a skúste znova

en: Back to the WordPress
sk_SK: Spať na WordPress

en: Plugins page
sk_SK: Stránka pluginov

en: Galleries
sk_SK: Galérie

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Add a Gallery
sk_SK: Pridať galériu

en: Add New Gallery
sk_SK: Pridať novú galériu

en: Edit Gallery
sk_SK: Upraviť galériu

en: New Gallery
sk_SK: Nová galéria

en: View Gallery
sk_SK: Zobraziť galériu

en: Find a Gallery
sk_SK: Nájsť galériu

en: No Gallery found
sk_SK: Galéria nebola nájdená

en: Upload File
sk_SK: Nahrať súbor

en: Choose an image for upload:
sk_SK: Vyberte obrázok na nahratie:

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
sk_SK: Povoľte prosím JavaScript na používanie nahrávania súborov.

en: Allow the download link for all images in this gallery
sk_SK: Dovoľiť sťahovanie pre všetky obrázky v tejto galérii

en: Please use the drag and drop function to change an order of the images displaying and do not forget to save the post.
sk_SK: Prosím použite funkciu potiahnutie a položenie pre zmenu poradia obrázkov a nezabudnite článok uložiť!

en: Please make a choice
sk_SK: Prosím vyberte si

en: Sort images by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: sort images
sk_SK: zoradené obrázky

en: on the plugin settings page (
sk_SK: na strane nastavení (

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Alt tag
sk_SK: Popisný text

en: URL
sk_SK: Adresa URL

en: Open the link
sk_SK: Otvoriť odkaz

en: Current window
sk_SK: Súčasné okno

en: New window
sk_SK: Nové okno

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: You can add a Single Gallery to the page or post by inserting this shortcode into the content
sk_SK: Pre pridanie jednoduchej galérie na vašu stránku alebo článok, skopírujte tento krátky kód do obsahu.

en: If you want to display a short description containing a screenshot and the link to the Single Gallery Page
sk_SK: Ak chcete zobraziť krátky popis obsahujúci náhľad a odkaz na vlastnú stŕnaku galérie

en: Author
sk_SK: Autor

en: Photo
sk_SK: Fotka

en: Publishing
sk_SK: Publikovanie

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Settings are saved
sk_SK: Nastavenia boli uložené.

en: Notice:
sk_SK: Poznámka:

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
sk_SK: Nastavenia pluginu boli zmenené. Pre uloženie nezabudnite kliknúť na tlačítko 'Uložiť zmeny'.

en: If you would like to add a Single Gallery to your page or post, just copy and paste this shortcode into your post or page:
sk_SK: Ak si prajete pridať galériu do vášho článku alebo na stránku, len skopírujte tento krátky kód na vašu stránku alebo článok:

en: Please enable JavaScript to use the option to renew images.
sk_SK: Prosím povoľte JavaScript pre používanie možnosti na obnovenie obrázkov.

en: Update images for gallery
sk_SK: Nahrať obrázky do galérie

en: Update images
sk_SK: Nahrať obrázky

en: Updating images...
sk_SK: Nahrávanie obrázkov...

en: No image found
sk_SK: Obrázok nebol nájdený

en: All images are updated
sk_SK: Všetky obrázky boli nahraté

en: Error.
sk_SK: Chyba

en: Image size for the album cover
sk_SK: Veľkosť obrázku pre obal albumu

en: Image size
sk_SK: Veľkosť obrázku

en: Width (in px)
sk_SK: Šírka (v px)

en: Height (in px)
sk_SK: Výška (v px)

en: Gallery image size
sk_SK: Veľkosť obrázka galérie

en: Gallery image size in the lightbox
sk_SK: Veľkosť obrázku galérie v Lightbox

en: Max width (in px)
sk_SK: max. šírka (v pixeloch)

en: Max height (in px)
sk_SK: max. výška (v pixeloch)

en: Display a full size image in the lightbox
sk_SK: Zobraziť plný rozmer obrázku v Lightbox

en: Crop position
sk_SK: Orezať

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: left
sk_SK: vľavo

en: center
sk_SK: na stred

en: right
sk_SK: vpravo

en: Vertical
sk_SK: vertikálne

en: top
sk_SK: hore

en: bottom
sk_SK: dole

en: Lightbox background
sk_SK: pozadie Lightboxu

en: Default
sk_SK: Štandardné

en: Background transparency (from 0 to 1)
sk_SK: Priehľadnosť pozadia (0 – 1)

en: Select a background color
sk_SK: Vyberte farbu pozadia

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Images with border
sk_SK: Obrázky s rámčekom

en: Border width in px, just numbers
sk_SK: Šírka rámčeka v px, iba čísla

en: Select a border color
sk_SK: Vyberte farbu rámčeka

en: Number of images in the row
sk_SK: Počet obrázkov v rade

en: Start slideshow
sk_SK: Spustiť Slideshow

en: Slideshow interval
sk_SK: Trvanie slideshow

en: Use single lightbox for multiple galleries on one page
sk_SK: Použiť jeden lightbox pre viac galérií na jednej strane

en: Attachment ID
sk_SK: ID pripojenia

en: Image Name
sk_SK: Meno obrázka

en: Sorting order (the input field for sorting order in the Insert / Upload Media Gallery dialog)
sk_SK: Riadenie zobrazenia (do input poľa pre riadenie zobrazenia Vložte / Nahrajte dialóg galérie medíí)

en: Random
sk_SK: Náhodne

en: Sort images
sk_SK: Zoradenie obrázkov

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
sk_SK: ASC (vzostupne)

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
sk_SK: DESC (zostupne)

en: Display text above the image
sk_SK: Zobraziť text pod obrázkovm

en: Turn off the checkbox, if you want to display text just in a lightbox
sk_SK: Ak chcete zobraiť text iba v Lightbox

en: Display the Back link
sk_SK: Zobraziť spätný odkaz

en: Display the Back link in the shortcode
sk_SK: Zobraziť spatný odkaz v krátkom kóde

en: The Back link text
sk_SK: Text spatného odkazu

en: The Back link URL
sk_SK: URL spätného odkazu

en: Gallery page (Page with Gallery Template)
sk_SK: Stránka galérie (Stránka s šablónou galérie)

en: (Full URL to custom page)
sk_SK: (Celé URL na stránku)

en: The Read More link text
sk_SK: Text odkazu pre čítaj dalej

en: Add gallery to the search
sk_SK: Pridať galériu do hľadania

en: Using Custom Search powered by
sk_SK: Použiť vlastné vyhľadávanie podporujúce

en: Activate Custom Search
sk_SK: Aktivovať vlastné hľadanie

en: Download Custom Search
sk_SK: Sťiahnuť vlastné hľadanie

en: Display Like buttons in the lightbox
sk_SK: Zobraziť Like tlačítko v Lightbox

en: FaceBook
sk_SK: Facebook

en: Google +1
sk_SK: Goolge+

en: Slug for gallery item
sk_SK: Skratka pre položku galérie

en: for any structure of permalinks except the default structure
sk_SK: pre inú štruktúru permalinok ako je základná

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
sk_SK: Ak sa vám plugin páčil, dajte nám 5 hviezdičiek na WordPresse

en: Rate the plugin
sk_SK: Hodnotiť plugin

en: If there is something wrong about it, please contact us
sk_SK: Ak je niečo zle, kontaktujte nás prosím

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Download high resolution image
sk_SK: Stiahnuť obrázok vo vysokom rozlíšení

en: Sorry, nothing found.
sk_SK: Prepáčte, nič som nenašiel.
