Contact form 7 - en to sk_SK translation catalogue (236 entries)

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s with no alternative available.
sk_SK: %1$s je <strong>nepodporovaný</strong> od verzie Contact Form 7 %2$s! nie je dostupná náhrada.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
sk_SK: %1$s je <strong>nepodporovaný</strong> od verzie Contact Form 7 %2$s! Ako náhradu použite %3$s.

en: %s ago
sk_SK: pred %s

en: (required)
sk_SK: (povinné)

en: (select language)
sk_SK: (vyber jazyk)

en: * One choice per line.
sk_SK: * Jedna možnosť na riadok.

en: * That means visitor who accepts the term unchecks it.
sk_SK: * To znamená, že užívateľ, ktorý súhlasil s podmienkami, zrušil svoj súhlas.

en: * quiz|answer (e.g. 1+1=?|2)
sk_SK: * kvíz|odpoveď (napr. 1+1=?|2)

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
sk_SK: <strong>Contact Form 7 %1$s vyžaduje WordPress %2$s alebo vyšší.</strong> Prosím <a href="%3$s">aktualizujte WordPress</a>najskôr.

en: <strong>Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases.</strong> <a href="%s" target="_blank">See how to avoid it.</a>
sk_SK: <strong>Jetpack v niektorých prípadoch môže spôsobovať problémy pre iné moduly.</strong> <a href="%s" target="_blank">Pozrite ako sa tomu vyhnúť.</a>

en: Acceptable file types
sk_SK: Povolené typy súboru

en: Acceptance
sk_SK: Akceptácia

en: Add New
sk_SK: Vytvor nový formulár

en: Add New Contact Form
sk_SK: Pridať nový kontaktný formulár

en: Additional Settings
sk_SK: Dodatočné nastavenia

en: Additional headers:
sk_SK: Dodatočné hlavičky:

en: Admin Screen
sk_SK: Administrátorská obrazovka

en: Afrikaans
sk_SK: Afrikánsky

en: Albanian
sk_SK: Albánsky

en: Allow multiple selections?
sk_SK: Povoliť viacnásobný výber ?

en: And, put this code into the File Attachments field below.
sk_SK: A vložte ho do políčka Prílohy.

en: And, put this code into the Mail fields below.
sk_SK: A vložte ho do políčok dole.

en: Arabic
sk_SK: Arabský

en: Armenian
sk_SK: Arménsky

en: Author
sk_SK: Autor

en: Azerbaijani
sk_SK: Azerbajdžansky

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Bangla
sk_SK: Bangalsky

en: Basque
sk_SK: Baskicky

en: Belarusian
sk_SK: Bielorusky

en: Bosnian
sk_SK: Bosniansky

en: Brazilian Portuguese
sk_SK: Brazílsko Portugalsky

en: Bulgarian
sk_SK: Bulharský

en: Catalan
sk_SK: Katalánsky

en: Checkboxes
sk_SK: Zaškrtávacie políčka

en: Chinese (Simplified)
sk_SK: Čínsky (Jednoducho)

en: Chinese (Traditional)
sk_SK: Čínsky (Tradične)

en: Choices
sk_SK: Možnosti

en: Contact
sk_SK: Kontakt

en: Contact Form
sk_SK: Kontaktný formulár

en: Contact Form 7 Needs Your Support
sk_SK: Kontaktný formulár potrebuje vašu podporu

en: Contact Forms
sk_SK: Kontaktné formuláre.

en: Contact form %d
sk_SK: Kontaktný formulár %d

en: Contact form created.
sk_SK: Kontaktný formulár bol vytvorený.

en: Contact form deleted.
sk_SK: Kontaktný formulár bol vymazaný.

en: Contact form saved.
sk_SK: Kontaktný formulár bol uložený.

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Copy this code and paste it into the form left.
sk_SK: Skopírujte tento kód do formulára vľavo.

en: Copy this code and paste it into your post, page or text widget content.
sk_SK: Skopírujte tento kód do vášho článku, stránky, alebo textového widgetu.

en: Croatian
sk_SK: Chorvátsky

en: Czech
sk_SK: Český

en: Danish
sk_SK: Dánsky

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date format seems invalid.
sk_SK: Foemát dátumu sa zdá byť neplatný

en: Date format that the sender entered is invalid
sk_SK: Foemát dátumu, ktorý zadal odosielateľ, je neplatný

en: Date is earlier than minimum limit
sk_SK: Dátum je skorší ako je stanovený limit

en: Date is later than maximum limit
sk_SK: Dátum je neskorší ako je stanovený limit

en: Default value
sk_SK: Predvolená hodnota

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Did You Know?
sk_SK: Vedeli ste, že?

en: Dismiss
sk_SK: Odložiť

en: Docs
sk_SK: Dokumentácia

en: Donate
sk_SK: Darovať

en: Drop-down menu
sk_SK: Rozbaľovacie menu

en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Dutch
sk_SK: Holandsky

en: Edit
sk_SK: Edituj

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Upraviť &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
sk_SK: Upraviť kontaktný formmulár

en: Email address seems invalid.
sk_SK: E-mailová adresa sa zdá byť neplatná.

en: Email address that the sender entered is invalid
sk_SK: E-mailová adresa, ktorú zadal odosielateľ, je neplatná

en: English
sk_SK: Anglicky

en: Error in deleting.
sk_SK: Chyba pri vymazávaní.

en: Esperanto
sk_SK: Esperantsky

en: Estonian
sk_SK: Estónsky

en: FAQ
sk_SK: Často kladené otázky

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
sk_SK: Zlyhalo odoslanie vašej správy. Prosím skúste neskôr alebo kontaktujte administrátora iným spôsobom.

en: Failed to upload file.
sk_SK: Nahrávanie súboru zlyhalo.

en: Failed to upload file. Error occurred.
sk_SK: Nahrávanie súboru zlyhalo.

en: File attachments:
sk_SK: Prílohy:

en: File size limit
sk_SK: Maximálna veľkosť súboru

en: File upload
sk_SK: Nahratie súboru

en: Finnish
sk_SK: Fínsky

en: For image
sk_SK: Pre obrázok

en: For input field
sk_SK: Pre vstupné pole

en: Foreground color
sk_SK: Farba popredia

en: Form
sk_SK: Formulár

en: French
sk_SK: Francúzsky

en: From:
sk_SK: Od:

en: From: %s
sk_SK: Od: %s

en: Galician
sk_SK: Gálsky

en: Generate Tag
sk_SK: Generuj značku

en: Georgian
sk_SK: Georgsky

en: German
sk_SK: Nemecky

en: Get Started
sk_SK: Začíname

en: Getting Started with Contact Form 7
sk_SK: Začíname s Kontaktým formulárom 7

en: Greek
sk_SK: Grécky

en: Hebrew
sk_SK: Hebrejsky

en: Hindi
sk_SK: Hindsky

en: How Tags Work
sk_SK: Ako fungujú značky

en: Hungarian
sk_SK: Maďarsky

en: Image settings
sk_SK: Nastavenia obrázkov

en: Image size
sk_SK: Veľkosť obrázku

en: Indonesian
sk_SK: Indonézsky

en: Input field settings
sk_SK: Nastavenia vstupných polí

en: Insert a blank item as the first option?
sk_SK: Vložiť prázdnu prvú položku ?

en: Irish
sk_SK: Írsky

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
sk_SK: Je veľmi ťažké pokračovať vo vývoji a udržiavaní modulov bez podpory od používateľov. Ak sa vám Kontatkný formulár 7 páči, prosím zvážte príspevok na naše fungovanie.

en: Italian
sk_SK: Taliansky

en: Japanese
sk_SK: Japonsky

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
sk_SK: Len ďalší modul kontaktného formulára. Jednoduchý ale flexibilný.

en: Korean
sk_SK: Kórejsky

en: Label
sk_SK: Označenie

en: Large
sk_SK: Veľký

en: Latvian
sk_SK: Lotyšsky

en: Lithuanian
sk_SK: Litovsky

en: Macedonian
sk_SK: Macedónsky

en: Mail
sk_SK: Email

en: Mail (2)
sk_SK: Pošta (2)

en: Make checkboxes exclusive?
sk_SK: Nastaviť zaškrtávacie políčka ako exkluzívne ?

en: Make this checkbox checked by default?
sk_SK: Nastaviť toto políčko ako vybraté ?

en: Make this checkbox work inversely?
sk_SK: Nastaviť toto políčko, aby fungovalo inverzne ?

en: Malay
sk_SK: Malajsky

en: Malayalam
sk_SK: Malabarštinsky

en: Maltese
sk_SK: Maltsky

en: Medium
sk_SK: Stredný

en: Message Body:
sk_SK: Telo správy:

en: Message body:
sk_SK: Text správy:

en: Messages
sk_SK: Správy

en: Name
sk_SK: Meno

en: Norwegian
sk_SK: Nórsky

en: Note: To use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.
sk_SK: Poznámka: Aby ste mohli použiť CAPTCHA, tak musíte nainštalovať modul Really Simple CAPTCHA.

en: Number (slider)
sk_SK: Číslo (slider)

en: Number (spinbox)
sk_SK: Číslo (spinbox)

en: Number format seems invalid.
sk_SK: Formát čísla sa zdá byť je neplatný

en: Number format that the sender entered is invalid
sk_SK: Formát čísla, ktorý zadal odosielateľ, je neplatný

en: Number is larger than maximum limit
sk_SK: Číslo je dlhšie než je stanovený limit

en: Number is smaller than minimum limit
sk_SK: Číslo je kratšie než je stanovený limit

en: Old code is also available.
sk_SK: Starý kód je tiež dostupný.

en: Or
sk_SK: Alebo

en: Persian
sk_SK: Perzsky

en: Please accept the terms to proceed.
sk_SK: Prosím súhlaste s podmienkami, aby ste mohli pokračovať.

en: Please fill the required field.
sk_SK: Prosím vyplnte povinnú položku.

en: Polish
sk_SK: Poľsky

en: Portuguese
sk_SK: Portugalsky

en: Put a label first, a checkbox last?
sk_SK: Vložiť popis ako prvý a zaškrtávacie pole ako posledné ?

en: Quiz
sk_SK: Kvíz

en: Quizzes
sk_SK: Kvízy

en: Radio buttons
sk_SK: Tlačidlá voľby (radio buttons)

en: Required field?
sk_SK: Povinná položka ?

en: Romanian
sk_SK: Rumunsky

en: Russian
sk_SK: Rusky

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save Messages with Flamingo
sk_SK: Uložte správy pomocou Flamingo

en: Search Contact Forms
sk_SK: Vyhľadať kontaktné formuláre

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sk_SK: Výsledky hľadania pre &#8220;%s&#8221;

en: Selectable Recipient with Pipes
sk_SK: Vyberateľé doručenie pomocou Pipes

en: Send
sk_SK: Odošli

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
sk_SK: Odosielateľ nevyplnil správnu odpoveď z kvízu

en: Sender's message was failed to send
sk_SK: Nastala chyba pri odosielaní užívateľovej správy

en: Sender's message was sent successfully
sk_SK: Užívateľova správa bola úspešne odoslaná

en: Sending ...
sk_SK: Posielam ...

en: Serbian
sk_SK: Srbsky

en: Setting Up Mail
sk_SK: Nastavenie emailu

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Sinhala
sk_SK: Cejlónsky

en: Slovak
sk_SK: Slovensky

en: Slovene
sk_SK: Slovinsky

en: Small
sk_SK: Malý

en: Spam Filtering with Akismet
sk_SK: Filtrovanie spamu pomocou Akismet

en: Spanish
sk_SK: Španielsky

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Subject:
sk_SK: Predmet:

en: Subject: %s
sk_SK: Predmet: %s

en: Submission was referred to as spam
sk_SK: Správa bola označená ako spam

en: Submit button
sk_SK: Porvrdzovacie tlačidlo

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Swedish
sk_SK: Švédsky

en: Tagalog
sk_SK: Tagalsky

en: Tamil
sk_SK: Tamilsky

en: Telephone number
sk_SK: Telefónne číslo

en: Telephone number seems invalid.
sk_SK: Telefónne číslo sa zdá byť neplatné.

en: Telephone number that the sender entered is invalid
sk_SK: Telefónne číslo, ktoré zadal odosielateľ, sa zdá byť neplatné

en: Text area
sk_SK: Textové pole (viac riadkov)

en: Text field
sk_SK: Textové pole

en: Thai
sk_SK: Thajsky

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
sk_SK: Užívateľom zadaný kód je iný ako CAPTCHA kód

en: There are terms that the sender must accept
sk_SK: Podmienky ktoré odosielateľ musí prijať

en: There is a field that the sender must fill in
sk_SK: Pole ktoré odosielateľ musí vyplniť

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
sk_SK: Tento kontaktný formulár obsahuje CAPTCHA polia, ale potrebné knižnice (GD a FreeType) nie sú dostnupné na Vašom serveri.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sk_SK: Tento kontaktný formulár obsahuje CAPTCHA polia, ale dočasný adresár pre súbory (%s) neexistuje, alebo nie je možné do neho zapisovať. Môžete ho vytvoriť, alebo zmeniť jeho prístupové práva manuálne.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sk_SK: Tento formulár obsahuje polia pre nahratie súborov, ale dočasný adresár pre tieto súbory (%s) neexistuje, alebo nie je možné do neho zapisovať. Môžete ho vytvoriť, alebo zmeniť jeho prístupové práva manuálne.

en: This date is too early.
sk_SK: Tento dátum je príliš skoro.

en: This date is too late.
sk_SK: Tento dátum je moc neskoro.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
sk_SK: Tento e-mail bol odoslaný pomocou kontaktného formulára na stránke  %1$s (%2$s)

en: This field requires author's URL
sk_SK: Táto položka vyžaduje URL autora

en: This field requires author's email address
sk_SK: Táto položka vyžaduje email adresu autora

en: This field requires author's name
sk_SK: Táto položka vyžaduje meno autora

en: This file is too large.
sk_SK: Súbor je príliš veľký.

en: This file type is not allowed.
sk_SK: Tento typ súboru nie je povolený.

en: This number is too large.
sk_SK: Číslo je príliš dlhé.

en: This number is too small.
sk_SK: Číslo je príliš krátke.

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
sk_SK: Pre používanie CAPTCHA nainštalujte <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> modul.

en: To:
sk_SK: Komu:

en: Tracking with Google Analytics
sk_SK: Sledovanie pomocou Google Analytics

en: Turkish
sk_SK: Turecky

en: URL seems invalid.
sk_SK: URL adresa sa zdá byť neplatná

en: URL that the sender entered is invalid
sk_SK: URL adresa, ktorú zadal odosielateľ, sa zdá byť neplatná

en: Ukrainian
sk_SK: Ukrajinsky

en: Untitled
sk_SK: Bez názvu

en: Uploaded file is not allowed file type
sk_SK: Typ nahraného súboru nie je povolený

en: Uploaded file is too large
sk_SK: Nahraný súbor je príliš veľký

en: Uploading a file fails for PHP error
sk_SK: Nahrávanie súboru zlyhalo kvôli PHP chybe.

en: Uploading a file fails for any reason
sk_SK: Nahrávanie súboru z nejakého dôvodu zlyhalo

en: Use HTML content type
sk_SK: Použiť HTML

en: Use mail (2)
sk_SK: Použiť mail (2)

en: Use the default language (%s)
sk_SK: Použi predvolený jazyk (%s)

en: Use this text as placeholder?
sk_SK: Použiť tento text ako zástupný znak?

en: Validation errors occurred
sk_SK: Nastala chyba pri validácii formulára

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
sk_SK: Nastala chyba pri validácii formulára. Prosím skontrolujte jednotlivé položky a znovu odošlite formulár.

en: Vietnamese
sk_SK: Vietnamsky

en: Wrap each item with <label> tag?
sk_SK: Vložiť každý prvok do značky <label> ?

en: Y/m/d
sk_SK: d/m/Y

en: Y/m/d g:i:s A
sk_SK: j. f, Y G:i

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sk_SK: Naozaj chcete vymazať tento formulár ?

en: You are not allowed to delete this item.
sk_SK: Nemáte povolené vymazať túto položku.

en: You are not allowed to edit this item.
sk_SK: Nemáte povolené editovať túto položku.

en: Your Email
sk_SK: Váš email

en: Your Message
sk_SK: Vaša správa

en: Your Name
sk_SK: Vaše meno

en: Your answer is not correct.
sk_SK: Vaša odpoveď je nesprávna.

en: Your entered code is incorrect.
sk_SK: Vami vložený kód je nesprávny.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
sk_SK: Vaša správa bola úspešne odoslaná. Vďaka.

en: bytes
sk_SK: bajtov

en: optional
sk_SK: voliteľné
