gallery - en to cs translation catalogue (119 entries)

en: Gallery
cs: Galerie

en: See images &raquo;
cs: Viz obrázky &raquo;

en: requires
cs: vyžaduje

en: or higher, that is why it has been deactivated! Please upgrade WordPress and try again.
cs: nebo vyšší. To je důvod, proč byl deaktivován! Prosím nainstalujte si WordPress a zkuste to znovu.

en: Back to the WordPress
cs: Zpět na WordPress

en: Plugins page
cs: Stránka doplňků

en: The following files "gallery-template.php" and "gallery-single-template.php" were not found in the directory of your theme. Please copy them from the directory `/wp-content/plugins/gallery-plugin/template/` to the directory of your theme for the correct work of the Gallery plugin
cs: Následující soubory  "gallery-template.php" a "gallery-single-template.php"nebyly nalezeny v adresáři vašeho tématu WP. Zkopírujte prosím z adresáře `/wp-content/plugins/gallery-plugin/template/` do adresáře vašeho motivu pro správnou práci pluginu Gallery.

en: Galleries
cs: Galerie

en: Add a Gallery
cs: Přidej galerii

en: Add New Gallery
cs: Přidej novou galerii

en: Edit Gallery
cs: Uprav galerii

en: New Gallery
cs: Nová galerie

en: View Gallery
cs: Ukaž galerii

en: Find a Gallery
cs: Najdi galerii

en: No Gallery found
cs: Žádná galerie nenalezena

en: Upload File
cs: Nahraj soubor

en: Gallery Shortcode
cs: Zkrácený kód galerie

en: The gallery temp directory (gallery-plugin/upload/files) is not available for record on your webserver. Please use the standard WP functionality to upload images (media library)
cs: Adresář galerie temp (gallery-plugin/upload/files) není k dispozici pro zápis na váš webový server. Pro nahrání obrázků, použijte prosím standardní funkce WP (knihovna médií)

en: Choose an image for upload:
cs: Vyberte obrázky pro upload:

en: Please enable JavaScript to use the file uploader.
cs: Povolte JavaScript pro použití uploaderu.

en: Allow the download link for all images in this gallery
cs: Nechte odkaz ke stažení pro všechny obrázky v této galerii

en: Please use the drag and drop function to change an order of the images displaying and do not forget to save the post.
cs: Chcete-li změnit pořadí snímků zobrazujících nezapomeňte uložit příspěvek Využijte funkci přetažení.

en: Please make a choice
cs: Vyberte volbu

en: Sort images by
cs: Řazení obrázků dle

en: sort images
cs: řadit obrázky

en: on the plugin settings page (
cs: na stránce pluginu (

en: Title
cs: Titulek

en: (by click on image opens a link in a new window)
cs: (kliknutím na obrázek se otevře odkaz v novém okně)

en: This setting is available in Pro version
cs: Toto nastavení je k dispozici ve verzi Pro

en: Current window
cs: Aktuální okno

en: New window
cs: Nové okno

en: Delete
cs: Smazat

en: You can add a Single Gallery to the page or post by inserting this shortcode into the content
cs: Můžete přidat Galerii  vložením tohoto zkráceného kódu na stránku nebo do příspěvku

en: If you want to display a short description containing a screenshot and the link to the Single Gallery Page
cs: Chcete-li zobrazit krátký popis obsahující screenshot a odkaz na jednu stránku Galerie

en: Author
cs: Autor

en: Photo
cs: Foto

en: Publishing
cs: Vydavatelství

en: Date
cs: Datum

en: Settings are saved
cs: Nastavení uloženo

en: Gallery Settings
cs: Nastavení galerie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Notice:
cs: Poznámka:

en: The plugin's settings have been changed. In order to save them please don't forget to click the 'Save Changes' button.
cs: Nastavení pluginu bylo změněno. Nezapomeňte si nastavení uložit kliknutím na tlačítko "Ulož změny".

en: If you would like to add a Single Gallery to your page or post, just copy and paste this shortcode into your post or page:
cs: Pokud byste chtěli přidat jednu Galerie na vaše stránky nebo příspěvek, stačí zkopírovat a vložit tento zkrácený kód do příspěvku nebo stránky:

en: Please enable JavaScript to use the option to renew images.
cs: Povolte JavaScript pro použití možnosti obnovení obrázků.

en: Update images for gallery
cs: Aktualizace obrázků galerie

en: Update images
cs: Aktualizace obrázků

en: Updating images...
cs: Aktualizuji obrázky...

en: No image found
cs: Nenalezen žádný obrázek

en: All images are updated
cs: Všechny obrázky jsou aktuální

en: Error.
cs: Chyba.

en: Image size for the album cover
cs: Velikost obrázku na obalu alba

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Width (in px)
cs: Šířka (v px)

en: Height (in px)
cs: Výška (v px)

en: Gallery image size
cs: Velikost obrázku v galerii

en: WordPress will create a new thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
cs: WordPress se vytvoří novou miniaturu se zadanými rozměry, když nahrajete novou fotku.

en: Gallery image size in the lightbox
cs: Velikost obrazu v Lightboxu

en: Max width (in px)
cs: Max. šířka (v px)

en: Max height (in px)
cs: Max. výška (v px)

en: Display a full size image in the lightbox
cs: Zobrazení obrázku v plné velikosti v lightboxu

en: Crop position
cs: Pozice ořezu

en: Horizontal
cs: Horizontálně

en: left
cs: vlevo

en: center
cs: střed

en: right
cs: vpravo

en: Vertical
cs: Vertikálně

en: top
cs: nahoře

en: bottom
cs: dole

en: Lightbox background
cs: Pozadí Lightboxu

en: Default
cs: Výchozí

en: Background transparency (from 0 to 1)
cs: Průhlednost pozadí (od 0 do 1)

en: Select a background color
cs: Vyberte barvu pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: If you upgrade to Pro version all your settings and galleries will be saved.
cs: Pokud jste upgradovali na verzi Pro, všechna vaše nastavení a galerie se uloží.

en: Learn More
cs: Dozvědět se více

en: Images with border
cs: Obrázek s okrajem

en: Border width in px, just numbers
cs: Šířka okraje v px, jen čísla

en: Select a border color
cs: Vyber barvu okraje

en: Number of images in the row
cs: Počet snímků na řádku

en: Start slideshow
cs: Spustit prezentaci

en: Slideshow interval
cs: Interval prezentace

en: Use single lightbox for multiple galleries on one page
cs: Použijte jeden Lightbox pro více galerií na jedné stránce

en: Attachment ID
cs: ID přílohy

en: Image Name
cs: Název obrázku

en: Sorting order (the input field for sorting order in the Insert / Upload Media Gallery dialog)
cs: Řazení objednávky (vstupní pole pro třídění pořadí v dialogovém okně Insert / upload Media Gallery)

en: Random
cs: Náhodně

en: Sort images
cs: Řadit obrázky

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
cs: ASC (řadit vzestupně od nejnižší k nejvyšší hodnotě - 1, 2, 3, a, b, c)

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
cs: DESC (řadit sestupně od nejvyšší po nejnižší hodnotu - 3, 2, 1, c, b, a)

en: Display text above the image
cs: Zobrazený text nad obrázkem

en: Turn off the checkbox, if you want to display text just in a lightbox
cs: Vypněte políčko, chcete-li zobrazit text pouze v Lightboxu

en: Display the Back link
cs: Zobrazit odkaz Zpět

en: Display the Back link in the shortcode
cs: Zobrazit odkaz Zpět na zkrácený kód

en: The Back link text
cs: Text odkazu Zpět

en: The Back link URL
cs: URL odkazu Zpět

en: Gallery page (Page with Gallery Template)
cs: Stránka Galerie (stránka šablony)

en: (Full URL to custom page)
cs: (celá URL na vlastní stránku)

en: The Read More link text
cs: Text odkazu Čtěte více

en: Add gallery to the search
cs: Přidat galerii do vyhledávání

en: Using Custom Search powered by
cs: Použití Custom Search powered by

en: Activate Custom Search
cs: Povolení Custom Search

en: Download Custom Search
cs: Stáhněte Custom Search

en: Display Like buttons in the lightbox
cs: Zobrazit tlačítka Like v Lightboxu

en: Slug for gallery item
cs: Jména pro galerii

en: for any structure of permalinks except the default structure
cs: pro všechny struktury permalinks kromě výchozí struktury

en: Save Changes
cs: Ulož změny

en: If you enjoy our plugin, please give it 5 stars on WordPress
cs: Pokud jste spokojeni s naším pluginem, dejte mu prosím 5 hvězd na WordPressu

en: Rate the plugin
cs: Ohodnoťte plugin

en: If there is something wrong about it, please contact us
cs: Pokud je něco špatně kontaktujte nás prosím

en: Support
cs: Podpora

en: Download high resolution image
cs: Stáhnout obrázek ve vysokém rozlišení

en: Sorry, nothing found.
cs: Ups, nic nenalezeno

en: Image
cs: Obrázek

en: Image size not defined
cs: Velikost obrázku není definována

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please, manually reload image.
cs: Můžeme aktualizovat pouze PNG, JPEG, GIF, WPMP nebo XBM soubory. Ostatní musíte nahrát ručně.

en: Image size changes not defined
cs: Změna velikosti obrázku není definována

en: Invalid path
cs: Špatná cesta

en: It’s time to upgrade your <strong>Gallery plugin</strong> to <strong>PRO</strong> version!
cs: Je čas na upgrade svého <strong>Gallery plugin</strong> na <strong>PRO</strong> verzi!
